"M jak miłość" - odcinek 1667. Lilka wreszcie wyznaje Marii prawdę. W Australii przeżyła prawdziwy koszmar

W 1667. odcinku serialu "M jak miłość" wreszcie dowiemy się, co Lilka robiła w Australii. Dziewczyna w szczerej rozmowie z Marią wyzna prawdę o koszmarze, który przeżyła w trakcie wyjazdu.

Premiera nowego sezonu "M jak Miłość" już za nami. Co wydarzy się w kolejnym 1667. odcinku, który zostanie wyemitowany we wtorek 6 września na antenie TVP2? Maria stanowczo zareaguje na naciski kolegi odnośnie sprzedaży ziemi, a Lilka wreszcie wyzna prawdę o pobycie w Australii. Będzie się też działo u Uli i Bartka. Sprawdźcie. 

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

Monika Mielnicka z 'M jak miłość'"M jak miłość". Lilka została matką? Zdjęcia z planu zastanawiają

"M jak Miłość". Odcinek 1667. Lilka była bita i zastraszana przez partnera. Całą prawdę wyznaje Marii

We wtorkowym odcinku "M jak Miłość" pojawi się nowy bohater. Mateusz (Krystian Domagała) w trakcie rozmowy z rodziną przez internet przedstawi bliskim kolegę ze statku Rafała Kuleszę, w którego wcieli się Łukasz Twardowski.

 

"M jak Miłość". Lilka (Monika Mielnicka) wróciła do Grabiny. Po kilku tygodniach w domu zdecyduje się na szczere wyznanie. Młoda dziewczyna przyzna Marii (Małgorzata Pieńkowska), że kłamała odnośnie Ethana i doświadczyła w życiu kolejnej traumy. Dziewczyna przyznała, że w trakcie pobytu w Australii mężczyzna bił ją i zastraszał. Młoda kobieta nie mogła uciec, bo "ukochany" zabrał jej paszport. Jak sama wyznaje, ostatecznie wyrwała się z tego koszmaru jedynie cudem.

 

W Grabinie dużo się dzieje. Bartek (Arkadiusz Smoleński) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), postanowili ostro rozmówić się z Horbaczewskim. Mężczyźni chcą wreszcie poznać prawdę o testamencie Jakubczyka, ojca Uli (Iga Krefft).

Zamiast się tak rzucać, cwaniaczku, lepiej powiedz, co zrobiłeś z testamentem.
Nie mam pojęcia, o co chodzi! Won stąd, ale już! - mężczyzna ostro zareagował.

'M jak miłość' wraca na antenę już 5. września. Co tym razem zobaczymy w serialu? Nieudane oświadczyny i próba oszustwa'M jak miłość' wraca na antenę już 5. września. Co tym razem zobaczymy w serialu? Nieudane oświadczyny i próba oszustwa fot. materiały prasowe

Kacper Kuszewski, Ewelina SerafinW "M jak miłość" grała byłą dziewczynę Marka. Jak dziś wygląda Ewelina Serafin?

Co jeszcze w nowym odcinku "M jak Miłość"? Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) zacznie naciskać Marię, aby sprzedała mu ziemię.

Wiem, że chcecie wycinać drzewa, likwidować sady. Moja działka dzieli wykupione przez was tereny i dlatego jej nie sprzedam. Za żadne pieniądze nie przyłożę ręki do takiej dewastacji! - stanowczo oznajmiła.

'M jak miłość' wraca na antenę już 5. września. Co tym razem zobaczymy w serialu? Nieudane oświadczyny i próba oszustwa'M jak miłość' wraca na antenę już 5. września. Co tym razem zobaczymy w serialu? Nieudane oświadczyny i próba oszustwa fot. materiały prasowe

Emocji nie zabraknie też w najmłodszym pokoleniu w serialu. Dawid (Iwo Wiciński) w końcu pojawi się w Grabinie, żeby zobaczyć się z Basią (Karina Woźniak). Kiedy nakryje ukochaną na rozmowie z Antkiem (Franciszek Szymański), obrażony odwróci się na pięcie. Co na to Basia?

Chcesz wiedzieć, o czym rozmawiałam? Cały czas nawijałam, jak tęsknię za swoim głupim chłopakiem! Serio tego nie widzisz? Że liczysz się dla mnie tylko ty? - wyznała.
 

Odcinek 1667. "M jak miłość" zostanie wyemitowany 6 września we wtorek o godz. 20.55 w TVP2.

Będziecie oglądać najnowsze odcinku serialu "M jak Miłość"?

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "M jak miłość". Mała Basia dorastała na oczach widzów. Dziś ma 17 lat. Nie poznacie jej

Więcej o: