Fani "M jak miłość" od lat śledzą losy Basi (Gabriela Raczyńska). Przybrana córka Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) dorastała na oczach widzów. Pierwszy raz na ekranie pojawiła się w 2013 roku, kiedy miała zaledwie osiem lat. Od tamtej pory młoda aktorka mocno się zmieniła. Nastolatka chętnie eksperymentuje z fryzurą. Po długich blond włosach nie ma już śladu.
Gabriela Raczyńska od lat próbuje swoich sił jako aktorka. Choć wystąpiła w wielu produkcjach takich jak "Ojciec Mateusz", "Prokurator", "Rodzinka.pl", "Komisarz Alex" czy "Druga szansa", kojarzona jest przede wszystkim z roli Basi w "M jak miłość". Dziewczynka podbiła serca widzów dzięki twarzy aniołka, otoczonej aureolą długich blond włosów. Przybrana córka Pawła ma już 17 lat. Przez lata dojrzała i postanowiła poeksperymentować z wyglądem. W ostatnich odcinkach serialu mogliśmy ją oglądać w krótkich włosach. Zmienił się także kolor kosmyków dziewczyny. Na głowie Basi zagościła czerń.
Ostatnie zdjęcie opublikowane na Instagramie aktorki pokazuje jednak, że nastolatka zdecydowała się powrócić do blondu.
Serialowa Basia występowała również na deskach teatru, a także współprowadziła talk-show "Młodzi wielcy". Aktorstwo nie jest jednak jedyną pasją Gabrieli Raczyńskiej. Gwiazda "M jak miłość" jest utalentowana muzycznie. Młoda artystka od lat ćwiczy grę na fortepianie i harfie. Wystąpiła już w wielu konkursach.
Jak wam się podoba odmieniona Basia?
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Bagi w poruszającym wyznaniu o rodzicach. Te słowa chwytają za gardło
Rafał Maserak wypalił o Justynie Steczkowskiej. Tak ocenił jej powrót w "TzG"
Bagi chwali się wygraną "Tańca z gwiazdami". Jest reakcja Kaczorowskiej
Dębska w dopasowanych brązach. Kręglicka w srebrnej mini. Spójrzcie na kreację Hanny Lis
Nazwano ją "grzesznicą polskiego kina". Jedna rola gwiazdy PRL na lata przekreśliła jej karierę
Zillmann przemówiła po doniesieniach o jej rozstaniu. Wspomniała o Janji Lesar
Uczestnik "The Voice of Poland" przemówił dzień po odcinku. Ujawnił prawdę o Margaret i pozostałych trenerach
Nocne czułości Katarzyny Zillmann i Janji Lesar. Wróciły do jednego apartamentu
Decyzje Basi i Gabriela rozwścieczyły widzów "Rolnik szuka żony". "Będzie płacz"