"M jak miłość". Mała Basia dorastała na oczach widzów. Dziś ma 17 lat. Nie poznacie jej

Gabriela Raczyńska, która od niemal dziesięciu lat wciela się w Basię Zduńską w "M jak miłość", dorastała na ekranie. Młoda aktorka przeszła ogromną metamorfozę. Dziś trudno ją poznać.

Fani "M jak miłość" od lat śledzą losy Basi (Gabriela Raczyńska). Przybrana córka Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) dorastała na oczach widzów. Pierwszy raz na ekranie pojawiła się w 2013 roku, kiedy miała zaledwie osiem lat. Od tamtej pory młoda aktorka mocno się zmieniła. Nastolatka chętnie eksperymentuje z fryzurą. Po długich blond włosach nie ma już śladu.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Paulina Młynarska, Tola Szlagowska, Adam StrycharczukPorzucili show biznes i wyjechali. Adam Strycharczuk jest kelnerem na Islandii

"M jak miłość". Mała Basia dorastała na oczach widzów. Dziś ma 17 lat. Nie poznacie jej

Gabriela Raczyńska od lat próbuje swoich sił jako aktorka. Choć wystąpiła w wielu produkcjach takich jak "Ojciec Mateusz", "Prokurator", "Rodzinka.pl", "Komisarz Alex" czy "Druga szansa", kojarzona jest przede wszystkim z roli Basi w "M jak miłość". Dziewczynka podbiła serca widzów dzięki twarzy aniołka, otoczonej aureolą długich blond włosów. Przybrana córka Pawła ma już 17 lat. Przez lata dojrzała i postanowiła poeksperymentować z wyglądem. W ostatnich odcinkach serialu mogliśmy ją oglądać w krótkich włosach. Zmienił się także kolor kosmyków dziewczyny. Na głowie Basi zagościła czerń.

 
 

Ostatnie zdjęcie opublikowane na Instagramie aktorki pokazuje jednak, że nastolatka zdecydowała się powrócić do blondu. 

 

Jarosław KaczyńskiJarosław Kaczyński rusza na urlop. Znamy plany prezesa PiS

Serialowa Basia występowała również na deskach teatru, a także współprowadziła talk-show "Młodzi wielcy". Aktorstwo nie jest jednak jedyną pasją Gabrieli Raczyńskiej. Gwiazda "M jak miłość" jest utalentowana muzycznie. Młoda artystka od lat ćwiczy grę na fortepianie i harfie. Wystąpiła już w wielu konkursach.

Jak wam się podoba odmieniona Basia?

Więcej o: