Druga szansa

Druga szansa

„Druga szansa” to polski serial obyczajowy nadawany od 15 lutego 2016 roku na antenie stacji TVN. Opowiada o losach Moniki (Małgorzata Kożuchowska), kobiety sukcesu, która w jednym momencie traci wszystko, co dla niej ważne. W obsadzie serialu są między innymi Bartłomiej Świderski i Rafał Królikowski.

Tytuł: „Druga szansa”
Gatunek: obyczajowy
Obsada: Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska
Data premiery pierwszego odcinka: 15 lutego 2016
Liczba serii: 3
Liczba odcinków: 39
Czas trwania pojedynczego odcinka: 45 minut
Stacja telewizyjna: TVN

Fabuła serialu „Druga szansa”

Główną bohaterką serialu „Druga szansa” jest Monika – uznawana agentka gwiazd i producentka filmowa. Gdy ją poznajemy, wraz ze swoim narzeczonym Jakubem prowadzi agencję. Monika uwielbia swoją pracę, odnosi sukcesy, a dodatkowo jest szczęśliwa w związku z Jakubem. Jej życie zmienia się diametralnie w jednym momencie. Podczas powrotu z ważnego spotkania, Monikę zatrzymuje policja i zostają jej postawione zarzuty posiadania i handlu zakazanymi środkami psychoaktywnymi. W samochodzie kobiety policja znajduje tajemniczą paczkę, którą Monika dostała na urodziny. Dzięki wpłaconej kaucji, Monika wychodzi z aresztu, jednak nie jest to koniec jej problemów. W związku z oskarżeniami, agencja głównej bohaterki traci wszystkich klientów, a rodzina i przyjaciele odwracają się od niej. Jedyną osobą, która jest gotowa pomóc Monice, jest jej siostra Lidka. Za karę Monika ma wykonać prace społeczne w szpitalu, w którym poznaje Marcina. Monikę i Marcina zaczyna coś łączyć, jednak na drodze do ich szczęśliwego związku życie wciąż stawia przeszkody. W międzyczasie Monika poznaje Adama, z którym wdaje się w romans. Mężczyzna bije kochankę pod wpływem alkoholu, co mogłoby się wydawać dobrym powodem do definitywnego zakończenia znajomości. Jednak jak się okazuje Monika jest w ciąży, a ojcem dziecka jest właśnie Adam.

„Druga szansa” – obsada

Rolę głównej bohaterki – Moniki w serialu gra Małgorzata Kożuchowska, znana między innymi z serialu „M jak miłość”. Oprócz niej na ekranie możemy oglądać Bartłomieja Świderskiego (w roli lekarza Marcina), Bartłomieja Topę (w roli Adama), Rafała Królikowskiego (były narzeczony Moniki – Jakub Zeit) i Maję Ostaszewską (siostra Moniki, Lidia). Poza nimi w obsadzie znaleźli się między innymi Katarzyna Herman, Wojciech Mecwaldowski, Paweł Domagała, Magdalena Boczarska, Bartosz Opania i Jacek Braciak.

druga szansa

Więcej o:

druga szansa

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.