Karolina Sawka z "W pustyni i w puszczy" kiedyś wyglądała tak. Dziś ma 26 lat i... Czyżby to jej chłopak? Znacie go z "Drugiej szansy"

Karolina Sawka i Maciej Musiałowski pojawili się razem na premierze filmu "Soyer". Na ściance przez cały czas trzymali się za ręce.

W listopadzie odbyła się premiera filmu "Soyer", w którym główną rolę gra Maciej Musiałowski, którego znamy głównie z roli Ksawerego Kryńskiego w serialu "Druga szansa". Towarzyszyła mu urocza brunetka... Karolina Sawka! Możemy się domyślać, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Na wydarzeniu nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce i ciepło na siebie spoglądali. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Karolina Sawka miała 8 lat, kiedy zagrała Nel w ekranizacji powieści "W pustyni i w puszczy". Potem za namową rodziców zrezygnowała z grania, zniknęła z mediów, rzadko też udzielała wywiadów. Po latach sama uznała, że była to słuszna decyzja.

Chciałam podejść do tego z dystansem, żeby to nie była decyzja pochopna. Po maturze czułam się jeszcze nie do końca dojrzała, czułam, że jeszcze nie jestem gotowa, żeby realizować się w tym zawodzie - tłumaczyła jakiś czas temu w programie "Pytanie na śniadanie".

Teraz ponownie chce spróbować swoich sił w aktorstwie. W filmie "Soyer" zagrała drugoplanową rolę, opiekunkę lwów. To co, wybierzecie się do kin?

MM

Więcej o:
Komentarze (44)
Karolina Sawka i Maciej Musiałowski są parą? Pojawili się razem na premierze filmu "Soyer"
Zaloguj się
 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 75 razy 59

  Wyrosła z niej piękna młoda kobieta! :)

 • Gość: Jan

  Oceniono 54 razy 44

  Ubrała się jak chciała i chłopaka też ma jakiego chce i nikomu nic do tego. Jak widać jest fajną polską babką i to jest fajne. Bądźmy dumni a nie zawistni, skorygujmy naszą mentalność (rodzice i szkoła).

 • Gość: Ewa

  Oceniono 45 razy 35

  fajniutka ładniutka wyrosła

 • Gość: Zula

  Oceniono 36 razy 32

  Taka normalna wsród "gwiazd ściankowych" i skromnie wyglądająca.

 • Gość: znawca

  Oceniono 22 razy 12

  koles ubral sie jak glupek ale do twarzy mu

 • jego_eminencja

  Oceniono 20 razy 10

  on ma fryzure hokeisty z DDR

 • Gość: tolka

  Oceniono 27 razy 7

  Dziewczyna ok ale sukienka koszmarna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX