"Druga szansa". Najbardziej lubiany bohater zostanie uśmiercony! Kożuchowska zdradza szczegóły, co będzie dalej

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z portalem "Party" uchyliła rąbka tajemnicy, jak będzie wyglądał nowy sezon serialu "Druga szansa". Fani będą zaskoczeni.

"Druga szansa" powraca na anteny telewizorów już 11 września. Czwarty sezon serialu przyniesie poważne zmiany w życiu głównej bohaterki, granej przez Małgorzatę Kożuchowską. Serialowa Monika będzie musiała ułożyć sobie na nowo życie po tragicznej śmierci ukochanego (w tej roli Bartłomiej Świderski).

W najnowszej rozmowie z "Party" aktorka zdradziła, jak będzie wyglądać początek nowego sezonu:

Początek nowego sezonu nie jest zbyt wesoły. Pod koniec trzeciego zdarzył się wypadek i Monika straciła miłość swojego życia. Spotykamy się z bohaterką już po rocznej przerwie. Nie będziemy z nią przeżywać tej żałoby i traumy. Na pewno jest to już inna kobieta.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA Z NOWEGO SEZONU "DRUGIEJ SZANSY"<<<

Kożuchowska zapytana o to, czy nie brakuje jej na planie Bartosza Świderskiego, szczerze i otwarcie przyznała, że zdecydowanie czuje jego nieobecność i będzie ją czuła do samego końca.

Zawód, który uprawiamy powoduje, że bardzo szybko nawiązuje się silne relacje (...) Z Bartkiem Świderskim to był już chyba drugi serial, w którym graliśmy parę, więc myślę, że nie ostatni - odpowiedziała z uśmiechem aktorka.

Uśmiercenie ukochanego głównej bohaterki to dość kontrowersyjna decyzja. Tym bardziej, że serialowy Marcin Kryński cieszył się dużą sympatią wśród telewidzów. U boku Kożuchowskiej pojawi się nowy facet. To Michał Żurawski. Jak myślicie, będzie to zmiana na lepsze?

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.