"Druga szansa". Umiera jeden z głównych bohaterów. U boku Kożuchowskiej pojawi się nowy facet. To Michał Żurawski

"Druga szansa" powróci już 11 września, wraz z zupełnie nowym rozdziałem w życiu głównej bohaterki (Małgorzata Kożuchowska). Monika musi ułożyć sobie życie na nowo po tragicznej śmierci ukochanego.

Czwarty sezon "Drugiej szansy" rozpocznie się już 11 września. W obsadzie i scenariuszu dużo zmian! Jak poinformował na konferencji zapowiadającej jesienną ramówkę Edward Miszczak, Monika Borecka będzie musiała uporać się z wielką życiową tragedią.

Ja wiem, że śmierć jednego z głównych bohaterów wzbudziła sporo kontrowersji. Ale dziś, po po obejrzeniu pierwszego odcinka, wiem, że to była dobra decyzja. Pojawią się także nowi bohaterowie - mówił dyrektor programowy TVN.

Z serialem żegna się Bartłomiej Świderski, czyli Marcin Kryński. Nagrane są już sceny, w których Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) opłakuje na cmentarzu śmierć ukochanego.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kogo zagra Żurawski w "Drugiej szansie"

Wsparciem w trudnych chwilach okażą się zaufani przyjaciele oraz nowe życiowe wyzwania. Jej nowym celem stanie się ratowanie BAZY - miejsca na warszawskiej Pradze, które prowadzi zbuntowany działacz społeczny Piotr Marczak. W tej roli znany z "Azja Express" Michał Żurawski. Podejrzewamy, że może on odegrać ważną rolę w życiu Moniki,  bo aktor promował serial u boku Kożuchowskiej na jesiennej ramówce we środę.

Bartłomiej Topa, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiałowski, Michał ŻurawskiBartłomiej Topa, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiałowski, Michał Żurawski KAPIF.pl

Nowe twarze w "Drugiej szansie"

Poza Michałem Żurawskim jeszcze jedno nowe nazwisko w obsadzie "Drugiej szansy". Do obsady dołączy też Magdalena Różczka, która spora namiesza w życiu Zeita.  Rozczarowany kolejną miłosną porażką wróci w rodzinne strony, by odzyskać duchową równowagę. Niespodziewanie trafia na miłość z dawnych lat - Kaśkę. Czy połączy ich uczucie? Jak wiemy, droga do serca Jakuba (Rafał Królikowski) jest wyboista.

Małgorzata Kożuchowska na ramówce wyglądała świetnie, ale był ktoś, z kim nie mogła się równać. Co za styl!

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.