Za nami finał "Drugiej szansy". Produkcja ma niespodziankę dla fanów serialu. Wyemituje dodatkowy odcinek. Będzie ślub!

W poniedziałek wyemitowano ostatni odcinek "Drugiej szansy". Na fanów serialu czeka jednak niespodzianka. Już za kilka dni będą mogli zobaczyć dodatkowy odcinek.

W poniedziałek zakończył się 5. sezon "Drugiej szansy". Produkcja serialu przygotowała jednak dla fanów serialu dodatkowy odcinek. Będzie różnił się on od poprzednich, bo nagrano go w zupełnie innej konwencji. Epilog został nakręcony w stylu komedii romantycznej.

W nadprogramowym epizodzie zobaczymy ślub Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) i Piotra (Michał Żurawski). Od ostatnich dramatycznych wydarzeń minęło kilka miesięcy. Nareszcie przyszedł czas na szczęśliwe zakończenie. Biała suknia, obrączki oraz komediowe zwroty akcji, to wszystko wskazuje na to, że los głównych bohaterów w końcu się odmieni.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Niezmiernie cieszę się, że historia mojej bohaterki kończy się happy endem. Myślę, że wielu fanów serialu z niecierpliwością czekało na chwilę, w której Monika Borecka nareszcie będzie szczęśliwa. Piękniejszego zakończenia tej historii nie można było sobie wymarzyć. Mam tym samym nadzieję, że ta niespodzianka ucieszy fanów "Drugiej szansy" - wyznała Kożuchowska.

Producentka TVN-u, Adrianna Przetacka tłumaczy, że dodatkowy odcinek jest dla widzów podziękowaniem za przywiązanie do serialu i śledzenie losów bohaterów aż przez pięć sezonów.

Odcinek specjalny jest wyjątkowym prezentem dla fanów, podziękowaniem za ich sympatię i przywiązanie do bohaterów trwające pięć sezonów. Zrealizowaliśmy go w konwencji komedii romantycznej, tym samym pozwalając sobie na odrobinę szaleństwa, co mam nadzieję będzie miłym zaskoczeniem dla użytkowników playera - powiedziała Przetacka.

Wyjątkowy odcinek "Drugiej szansy" będzie dostępny wyłącznie w player.pl już 20 maja.

MT

Więcej o:
Komentarze (2)
"Druga szansa". Za nami finał. Produkcja wyemituje dodatkowy odcinek. Będzie ślub! Obejrzycie go w player.pl 20 maja
Zaloguj się
  • Gość: Cinderela

    Oceniono 5 razy 1

    Bardzo przyjemny inny niz wszystkie seriale.Pani Malgorzata jak i inni aktorzy idealnie pasowali do swoich ról.z jednej strony żal że to już koniec serialu a z drugiej wielki ukłon że potrafia skończyć ze smakiem serial a nie ciągnąć fabułę i obrzydzic ogladanie jak inne seriale.super

  • Gość: hallo

    Oceniono 7 razy 1

    Seriale z korzuchowska syf

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX