To koniec "Drugiej szansy"! Kożuchowska żegna się z widzami TVN. Jej serial zastąpi powracający hit stacji

Obecny sezon "Drugiej szansy" jest już ostatnim. W jesiennej ramówce TVN serial zostanie zastąpiony powracającym hitem stacji - "Top Model".

"Druga szansa" znika z ramówki TVN. Obecnie emitowany jest piąty i ostatni sezon serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Informację tę potwierdził w rozmowie z Wirtualnymi Mediami zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja.

Rzeczywiście zdecydowaliśmy o zakończeniu „Drugiej szansy”, szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem - powiedział Czaja.

Ta "dobra oglądalność" była jednak znacznie niższa niż rok temu. Jak podawały niedawno Wirtualne Media, serial tracił widzów i najnowsze odcinki oglądało już 280 tys. osób mniej niż zeszłoroczny trzeci sezon. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska TVN/X-News

Z widzami zdążyła się już pożegnać Kożuchowska za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku: 

Takie newsy jeszcze przed świętami. Przed nami jeszcze 6 odcinków V transzy Drugiej Szansy! Tuż po świętach spotkamy się po raz ostatni na planie, żeby dokończyć prace nad piątym (!) sezonem. A miały być góra trzy! To był wyjątkowy czas, ważna dla mnie rola. Dziękuję, że byliście z nami! 

Fanów Kożuchowskiej na pewno ucieszy fakt, że aktorka nie żegna się ze stacją na stałe. Trwają bowiem prace nad kolejnym serialem, w którym znów ma zagrać główną rolę. Premiera jest wstępnie planowana na wiosnę 2019 r. 

Jak to w życiu często bywa - gdy kończy się jeden etap, to pojawiają się nowe rzeczy. Nie wspominałam Wam wcześniej, ale wydaje się, że mamy już oficjalną decyzję i za rok prawdopodobnie zaproszę Was do wspólnego oglądania pierwszego odcinka mojego nowego serialu - napisała Kożuchowska.

Co zamiast "Drugiej szansy"?

Jesienią do ramówki stacji ma wrócić po dwuletniej przerwie "Top Model. Zostań modelką". Castingi mają ruszyć już wiosną, ale na razie stacja nie zdradza, kogo zobaczymy w składzie jurorskim. Przypomnijmy, że w ostatniej edycji byli to: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (26)
"Druga szansa" znika z ramówki TVN. Serial zastąpi "Top Model. Zostań Modelką"
Zaloguj się
 • tow.anton.maciorow

  Oceniono 44 razy 34

  Gwiazdka serialowo-ściankowa, bo aktorka z niej raczej marna, a w teatrze to już w ogóle wieszak na ubrania wyłącznie,

 • mysz17200

  Oceniono 36 razy 34

  Doceniam wygląd Kożuchowskiej, ale jej gry nie trawię

 • dave1919

  Oceniono 32 razy 28

  .

  .MEDAL NIE POMÓGŁ ...? :)

  .

 • el_bigos

  Oceniono 30 razy 26

  Powinna wystąpić w "plebanii".

 • kruk6666

  Oceniono 30 razy 24

  Niech idzie grać do tatusia w TV Trwam.

 • parazyd

  Oceniono 28 razy 24

  Hiobowa wieść! Spodziewam się masowych protestów i zamieszek w całym kraju, a także fali samobójstw.

 • boniface

  Oceniono 18 razy 14

  Dudomedalowa odchodzi? Przecież była taka dobra, i nawet kicnęła przy odbieraniu mendala od Andriana Maliniaka, no tego od dlugoPISa, i co nie pomogło?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX