W "M jak miłość" grała Kaśkę, byłą Marka. Jak dziś wygląda Ewelina Serafin? Pojawiła się na ramówce TVP i nie olśniła

Ewelina Serafin zagrała epizodyczną rolę w jednym z najsłynniejszych polskich seriali, "M jak miłość". Wcieliła się w byłą dziewczynę Marka Mostowiaka, kelnerkę Kasię. Teraz pojawiła się na ramówce TVP. Jak zmieniła się przez te lata?

Każdy fan "M jak miłość" z pewnością pamięta postać kelnerki Kasi Wójcik, w którą wcieliła się Ewelina Serafin. Pojawiła się już w pierwszym odcinku telenoweli, jako ukochana Marka Mostowiaka, granego przez Kacpra Kuszewskiego. Choć jej wątek pozostał epizodycznym i w dalszej części fabuły bohaterka pojawiała się sporadycznie, odtwórczyni tej roli zagrała jeszcze w kilku serialach. Ostatnio można ją było zobaczyć na ramówce stacji TVP, która odbyła się 24 sierpnia. Bardzo się zmieniła?

Zobacz wideo Anna Popek opowiedziała, dlaczego zniknęła z TVP

Ramówka TVP. Wśród gości Ewelina Serafin

Coroczna ramówka stacji to idealna okazja dla osób związanych ze światem mediów i show-biznesu, aby się pokazać. Wydarzenie zorganizowane przez TVP jak zwykle przyciągnęło gwiazdy, celebrytów oraz trochę dawno niewidzianych twarzy. Wśród nich znalazła się Ewelina Serafin, aktorka znana z licznych produkcjach filmowych i telewizyjnych, takich jak "M jak miłość", "Kobiety mafii 2", "Sztuka kochania" czy "Rezydencja".

Małgorzata Tomaszewska, Maja HyżyRamówka TVP. Hyży w piórach jak tancerka samby. Tomaszewska wolała klasykę

Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w długiej do kostek sukience z połyskującego materiału w odważnym, pomarańczowo-różowym zestawieniu. Niestety, kreacja wyglądała kiepsko, a do tego była pomięta. Aktorka dopasowała do niej czarne buty z odkrytymi palcami i złoto-czarną kopertówkę. Całość dopełniły rozpuszczone włosy i promienny uśmiech.

Ewelina SerafinEwelina Serafin AKPA

W "M jak miłość" serialowa Kasia Wójcik była śliczną kelnerką w Grabinie. Choć wzdychało do niej wielu mężczyzn, ona jak w obrazek była zapatrzona w swojego narzeczonego Marka. Gdy wszystko zdawało się układać idealnie, Mostowiak poznał Hannę, bohaterkę graną przez Małgorzatę Kożuchowską. W ten sposób związek z Katarzyną się rozpadł...

Kaja PaschalskaRamówka TVP. Paschalska postawiła na obcisłą czarną skórę. Te buty to hit

Więcej o: