"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka wrzuciła zdjęcia ze ślubu. Wyglądała zjawiskowo

Agnieszka Antosik z drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uczestnika pokazała kilka archiwalnych zdjęć z uroczystości. Fani po raz pierwszy mieli okazję je zobaczyć.

Agnieszka Antosik pojawiła się w drugiej edycji ślubnego show stacji TVN. W programie została złączona z Marcinem Wichrowskim. Związek ostatecznie się rozpadł, ale kobieta finalnie poznała "tego jedynego" poza programem. Rok temu para zdecydowała się na ślub. Agnieszka w przeciwieństwie do wielu uczestniczek popularnego show nie wykorzystała rozpoznawalności w kwestiach zarobkowych. Po zakończeniu programu skupiła się na rozwoju własnej firmy.

Wygląda na to, że w małżeństwie wiedzie się świetnie, bo uczestniczka podzieliła się radosną nowiną. Pod koniec maja opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem na tle zachodzącego słońca. Para spodziewa się dziecka i powoli przygotowuje się do nowej roli. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Agnieszka opublikowała po raz pierwszy kilka zdjęć z uroczystości. Na ślubie wyglądała fenomenalnie. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Antosik po raz pierwszy pokazała zdjęcia ze ślubu. Wyglądała zjawiskowo

Agnieszka Antosik zdecydowała się na dwie ślubne kreacje. Jedna z nich to przylegająca do ciała koronkowa suknia w stylu Hollywood. Sukienka odsłaniała smukłe ramiona uczestniczki i podkreślała jej zgrabną figurę. Partner pojawił się w jasnym garniturze. Druga sukienka miała odważne rozcięcie na udzie i była w kolorze intensywnego różu. Do odważnej kreacji uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobrała złote sandały na obcasie. W obu sukienkach prezentowała się zjawiskowo. W opisie zdjęcia umieściła wzruszający wpis na tę wyjątkową okazję. 

Pierwsza rocznica naszego ślubu. Pełnia miłości i niesamowita moc więzi jest z nami cały czas. Kocham całym sercem, cieszę się każdą chwilą i jestem przeogromnie szczęśliwa. Marzenie o cudownej miłości i niesamowicie wspierającym partnerstwie spełnia się każdego dnia - napisała.

Obserwatorzy pogratulowali Agnieszce tak udanego związku. Jak wam się podoba wybór weselnych kreacji?

 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek na urodzinach Omeny Mensah. Wachlarz to nic przy tych falbanach. Szał!

Więcej o: