Małgorzata Rozenek na urodzinach Omeny Mensah. Wachlarz to nic przy tych falbanach. Szał!

Małgorzata Rozenek nie mogła ominąć urodzin przyjaciółki, Omeny Mensah. Celebrytka na tę wyjątkową okazję przygotowała spektakularną kreację, w której wyglądała jak hiszpańska tancerka. Perfekcyjna poszła na modową całość.

Małgorzata Rozenek obecnie przebywa razem z Radosławem Majdanem w słonecznej Hiszpanii. Para łapie promienie słoneczne i wypoczywa w urokliwej Marbelli. Po zrelacjonowaniu na Instagramie wrażeń z koncertu Christiny Aguilery, osobowość telewizyjna następnego dnia wybrała się na urodziny Omeny Mensah, które odbyły się w luksusowym hotelu Finca Cortesin. Motywem przewodnim były hiszpańskie rytmy i flamenco. Perfekcyjna nie zawiodła, a jej tematyczna kreacja podbiła polski Internet.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek z Radkiem na koncercie. Piłkarz w garniturze jak zakreślacz

Małgorzata Rozenek w tanecznej kreacji. Falbany i elegancki wachlarz robią robotę

26 lipca 2022 roku Omenaa Mensah obchodziła 43. urodziny. W związku z tym Małgorzata Rozenek złożyła jej życzenia za pośrednictwem Instagrama. 

POLECAMYRozenek świętuje urodziny Omeny Mensah. Pokazała ich zdjęcie sprzed dziewięciu lat. Ale się zmieniły!

W życzeniach wspomniała, że pogodynka jest niezwykle lojalną osobą, na której zawsze mogła polegać. 

Dziś urodziny obchodzi cudowna kobieta - przyjaciółka, inspiracja. Przeżyłyśmy razem tak wiele i zawsze mogłam na nią liczyć. Życzę ci, żebyś zawsze była tak szczęśliwa, jak jesteś teraz - napisała Małgorzata Rozenek.

Panie się przyjaźnią już od jakiegoś czasu, więc Perfekcyjnej nie mogło zabraknąć na jej urodzinach. Strój Małgorzaty Rozenek idealnie wpisał się w tematykę wieczoru. Na urodziny przyjaciółki wybrała czarną kreację bez ramion w hiszpańskim stylu z falbanami. Klasy dodało gładki zaczesanie włosów do tyłu oraz wachlarz nawiązujący do stylu hiszpańskich tancerek. 

 

Co myślicie o stylizacji Małgorzaty Rozenek?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.