Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Program "Chłopaki do wzięcia" opowiada o mężczyznach ze wsi i małych miasteczek, którzy poszukują miłości. Jednym z bohaterów, który cieszy się większą sympatią widzów, jest Jarek. Uczestnik niedawno stanął przed ołtarzem. Internauci szybko zaczęli jednak niepokoić się o jego związek. Ich podejrzenia wzbudziło to, że mężczyzna nie nosi obrączki. Na swoim youtube’owym kanale Jarek postanowił odnieść się do plotek.
Na fali popularności zdobytej w programie "Chłopaki do wzięcia", Jarek postanowił założyć własny kanał w serwisie YouTube. W jednym z ostatnich filmów uczestnik zdementował pogłoski o rozwodzie. Mężczyzna przyznał, że świetnie mu się układa w małżeństwie.
Jestem zadowolony, teraz jestem w związku. Teraz mam żonę, jestem szczęśliwy. Ten sygnet mam, jestem szczęśliwy. Ten sygnet mi przynosi szczęście. Zawsze jak idę, to zawsze przynosi mi szczęście i zawsze coś tam znajduję. Teraz tak o - fajnie, jestem zadowolony, mam wielu przyjaciół. [...] Jestem szczęśliwy, że poznałem taką żonę. [...] Teraz jesteśmy we dwoje i sobie razem żyjemy. Sobie pomagamy, trochę jeździmy sobie na zakupy, na jakieś tam fajne… - opowiadał o życiu w małżeństwie Jarek.
W swojej wypowiedzi bohater "Chłopaków do wzięcia" wielokrotnie podkreślił, że jest teraz bardzo szczęśliwy. Dodał także, że często obdarowuje żonę podarunkami.
Kolczyki daję dla mojej żony, jakieś tam fajne, profesjonalne... [...] Teraz jestem szczęśliwy, bo poznałem taką fajną żonę i teraz zawsze jak przychodzę, to żona jest zadowolona i widzi mnie. Nawzajem zawsze sobie siadamy, rozmawiamy. A jak byłem sam, to człowiekowi było smutno - wiadomo, no. We dwoje to jest zawsze lepiej - podsumował.
Wszystko wskazuje na to, że spekulacje fanów okazały się nieprawdziwe, a Jarek świetnie odnajduje się w roli męża.
Andrzej z Plutycz kupił zdrapki za 250 złotych. Szok, ile wygrał
To pytanie zaskoczyło Lewandowską. Nie wiedziała, co odpowiedzieć
Skończył się program Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Wyniki oglądalności nie powalają
Matylda Damięcka "uderza" w Polaków najnowszą grafiką. "Cebulaki"
Była gwiazdą TVN24. Teraz gorzko wspomina ten czas. "Recepta na katastrofę"
Opozda pokazała zdjęcia sprzed dziesięciu lat. Bardzo się zmieniła?
Krzywonos trafiła do szpitala. Opublikowała poruszające nagranie
Oto najlepsze stylizacje na Złotych Globach 2026. Gomez zachwyciła elegancją, ale spójrzcie na bluzkę Blunt
Lawina komentarzy po Festiwalu Piosenek Filmowych w TVN. Widzowie zgodni jak nigdy