Poznajecie? Kiedyś "żywy Ken", dziś "żywa Barbie". Wydała 1,4 mln dolarów, aby tak wyglądać

"Żywy Ken" w 2020 roku stał się "żywą Barbie". Od tego momentu Jessica Alves wydała aż 1,4 miliona dolarów na operacje plastyczne. Zmieniła też swój głos, który wcześniej bardzo jej przeszkadzał.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Rodrigo Alves zdobył sławę dzięki niezliczonym operacjom plastycznym, które miały pomóc mu w upodobnieniu się do słynnej lalki. "Żywy Ken" - właśnie tak był nazywany przez dłuższy czas. Wszystko zmieniło się w 2020 roku, kiedy przeszedł korektę płci i stał się kobietą. Dzisiaj znany jest jako Jessica Alves i wygląda zupełnie inaczej. 

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Kate MiddletonTiktokerka obnaża "naturalność" księżnej Kate. Doczepy i co jeszcze?

"Żywy Ken" zmienił płeć i przeszedł kolejne operacje plastyczne

Jessica przeszła ponad 100 zabiegów medycyny estetycznej, odkąd zmieniła płeć dwa lata temu. "Żywa Barbie" miała na nie wydać aż 1,4 miliona dolarów. Dzięki tej zawrotnej sumie pieniędzy po raz kolejny jest nie do poznania. 

 

Brytyjski dziennik "The Sun" donosi, że Jessica ostatnich operacji dokonała w klinice w Bangkoku. Miała tam przejść pełen lifting twarzy oraz operację kształtu głowy. Lekarze również znacznie zmienili jej głos, który teraz jest dużo wyższy. Wcześniej "żywa Barbie" narzekała w rozmowie z portalem Mail Online, że czuje się niepewnie, gdy zaczyna mówić. 

Mój obecny głos jest bardzo mylący. Nie jest to głos męski, ale też nie jest to głos kobiecy, co powoduje, że ludzie są bardzo zdezorientowani przez telefon, ponieważ nie wiedzą, czy rozmawiają z mężczyzną, czy z kobietą.

W wywiadzie Jessica przekonywała, że odkąd stała się kobietą, narodziła się na nowo. Alves obecnie jest bardzo często zapraszana do przeróżnych brytyjskich programów telewizyjnych. Jest też aktywna w mediach społecznościowych, w których zamieszcza swoje zdjęcia opatrzone motywacyjnymi komentarzami. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć "żywej Barbie".

Miss PoloniaMiss Polonia. Poznajcie kandydatki na najpiękniejszą Polkę

Więcej o: