Gwiazda "Gogglebox" uczestniczyła w poważnym wypadku. Uszkodziła kręgosłup

Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska to bliźniaczki, które z pewnością kojarzą widzowie programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka wyznała, że zmaga się z kompleksami, które po części wynikają z tego, że uszkodziła kręgosłup w poważnym wypadku.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Program "Gogglebox" emitowany na antenie TTV cieszy się sporą oglądalności i wylansował takie gwiazdy, jak chociażby Sylwia Bomba. W show widzowie mieli okazję poznać również dwie przebojowe siostry. Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska są bliźniaczkami i wspólnie komentują telewizyjne produkcje. Zazwyczaj są pełne energii i dobrego humoru, ale przeżyły ciężkie chwile. Agnieszka w najnowszym wywiadzie wróciła pamięcią do najtrudniejszego okresu w życiu. W wyniku wypadku samochodowego uszkodziła kręgosłup i nie mogła samodzielnie się poruszać. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dom Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox" przeszedł ogromną zmianę. Miejsce ciemnych mebli zajęły nowoczesne dodatki. Króluje styl glamour 

Zobacz wideo Sylwia Bomba z Gogglebox zagrała w Koło Plotka

Gwiazda "Gogglebox" uszkodziła kręgosłup w wypadku: Uczyłam się na nowo chodzić

Agnieszka Kuszewska udzieliła wywiadu serwisowi "Co za tydzień", w którym opowiedziała o swojej walce o powrót do zdrowia. Przeżyła wypadek, który spowodował u niej chwilowy paraliż ciała. Wyznała, że jej stan był na tyle poważny, że musiała od nowa uczyć się takich czynności, jak chodzenie. Uczestniczka poślizgnęła się na schodach w domu byłego partnera i upadła. Jak sama przyznała, złamała wyrostki poprzeczne.

Kilka lat temu miałam wypadek na kręgosłup i myślałam, że nie będę chodzić. (...) Zabrała mnie karetka, byłam załamana. Nie mogłam się kompletnie ruszyć. Uczyłam się na nowo chodzić - wyznała.
 

Od tamtej pory Agnieszka zmaga się z kompleksami. Podkreśliła, że cierpi na problemy hormonalne, przez co trudniej jest jej zrzucić wagę. 

Mam problemy hormonalne, więc nie jest mi tak łatwo zrzucić brzuch. Wbrew pozorom, wcale tak dużo nie jem, jak inni sobie myślą, że "jak gruba, to dużo je". (...) Brakowało mi też wiary, że schudnę - powiedziała Kuszewska.

Marcelina ZiętekPiotr Żyła i Marcelina Ziętek bawią się na weselu w Zakopanem

Uczestniczka z zaangażowaniem prowadzi konto na Instagramie, na którym dzieli się swoją codziennością. 

Więcej o: