"Rolnik szuka żony". Nowy kandydat jest porównywany do Roberta z drugiej edycji. "Sobowtór"

"Rolnik szuka żony". Za nami odcinek zerowy. Szczególną uwagę przykuł jeden z uczestników, który do złudzenia przypomina bohatera drugiej edycji programu.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Przyjęło się, że wielkanocną tradycją TVP jest emitowanie wizytówek rolników, którzy zgłosili się do udziału w matrymonialnym show stacji. Chociaż nowy sezon "Rolnika" startuje dopiero jesienią, przez te kilka miesięcy widzowie mają czas na wysłanie listów do wybranych kandydatów, a latem stacja nagrywa odcinki programu. 17 kwietnia w TVP ukazał się tzw. "odcinek zerowy" dziewiątej edycji, w której poznaliśmy jej bohaterów. Największą sensacje budzi jeden z uczestników, Krzysztof, którego widzowie nazywają... sobowtórem uczestnika z drugiej edycji show.

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!

Tomasz z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Była teściowa miażdży uczestnika. Poszło o dzieci

"Rolnik szuka żony". Nowy kandydat jest porównywany z Robertem z drugiej edycji

Zdaniem fanów programu, 33-letni Krzysztof jest... sobowtórem Roberta Filochowskiego z "Rolnik szuka żony 2". W komentarzach na mediach społecznościowych matrymonialnego show czytamy:

Czy tylko mi ten pan trochę przypomina Roberta z drugiej edycji?
Robert z drugiej edycji... Może bracia albo jakaś rodzina, bo bardzo podobny. Bardzo sympatyczny chłopak, widać to na pierwszy rzut oka.
Sobowtór Roberta.

Przypominamy Roberta z drugiej edycji programu:

 

"Rolnik szuka żony". Do programu zgłosili się rolnicy w sile wieku

W odcinku pilotażowym dziewiątej serii randkowego show poznaliśmy ośmioro kandydatów. Wśród nich są dwie rolniczki: 25-letnia Klaudia i 38-letnia Katarzyna. Do programu zgłosili się przede wszystkim mężczyźni: 23-letni Tomasz, 27-letni Mateusz, 41-letni Tomasz, 33-letni Krzysztof, 32-letni Tomasz oraz 23-letni Michał. Internauci zauważyli już, że wszyscy rolnicy są w sile wieku. Wśród uczestników zabrakło emerytów, co jest odmianą w stosunku do poprzednich serii. 

Zgadzacie się z opinią widzów?

Więcej o: