Więcej na temat programu "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl
Za nami zerowy odcinek najnowszego sezonu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy uczestników, do których mogą zgłaszać się kandydatki i kandydaci. Widzowie już wiedzą, kto otrzyma najwięcej listów.
Zdaniem internautów, największym powodzeniem będzie cieszył się Tomek. Przystojny 24-latek już na etapie wizytówek oczarował widzów. Mają nadzieję, że zobaczą go w nadchodzących odcinkach.
Bardzo przystojny i czarujący, na pewno zobaczymy go na jesieni w tej edycji rolnika. Ale czy rzeczywiście jest szczery i wie, czego chce od życia? To się okaże, bo już niejednokrotnie w wizytówce rolnicy przedstawiali się inaczej, a wszystko weryfikowało spotkanie w cztery oczy i wspólny pobyt na gospodarstwie.
W odcinku pilotażowym dziewiątej serii randkowego show poznaliśmy ośmioro kandydatów. Wśród nich są dwie rolniczki: 25-letnia Klaudia i 38-letnia Katarzyna. Do programu zgłosili się przede wszystkim mężczyźni: 23-letni Tomasz, 27-letni Mateusz, 41-letni Tomasz, 33-letni Krzysztof, 32-letni Tomasz oraz 23-letni Michał. Internauci zauważyli już, że wszyscy rolnicy są w sile wieku. Wśród uczestników zabrakło emerytów, co jest odmianą w stosunku do poprzednich serii. Co sądzą o nich widzowie?
Zabrakło w tej edycji podstarzałego erotomana gawędziarza... Może to i lepiej.
Tytuł programu proponowałbym zmienić na "Święty szuka żony". Sami czyści katolicy szukający dziewic. Broń Boże bez diabła w postaci dziecka z poprzedniego związku. (...) Hipokryzja level hard.
Brakuje smaczku - wariata lub wariatki - kpią internauci na oficjalnym fanpage'u programu.
Oglądaliście już pilotażowy odcinek nowej edycji programu "Rolnik szuka żony"?
Awantura po słowach dziennikarki Kanału Zero. "Drażni mnie, że Ukrainki mają superciuchy"
Powiedziała: "Drażni mnie, że Ukrainki mają superciuchy". Korwin Piotrowska komentuje
"Gościa nie obchodzi...". Ekspertka: Hotel Gołębiewski zalicza wpadkę po wpadce po wizycie Książula
Kolejna para z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka! "Czekamy na nasze maleństwo"
Wskazał kwotę potrzebną do godnego życia w Polsce. Lubomirski-Lanckoroński: W naszym przypadku jest duża
Syn Rozenek pochwalił się projektem butów na paryskiej uczelni. Takiego modelu nie spotkacie na ulicy
Michałowski szczerze o odejściu Dowbora z "Dzień dobry TVN". To działo się na korytarzach
Żulczyk świadkiem wstrząsającej sceny w rozgrzanym pociągu. "Na naszych oczach zmarł"
Jej słowa doprowadziły ojca do łez. Pięcioletnia córka Halejcio zrobiła prawdziwe show na ślubie