"Milionerzy". Pytanie o milion dotyczyło geografii. Pan Maciej zadzwonił do przyjaciela

W 535. odcinku "Milionerów" grę kontynuował pan Maciej, który walczył o milion złotych. Pytanie z dziedziny geografii sprawiło mu jednak wiele trudności. Uczestnik postanowił zadzwonić do przyjaciela.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Rosyjskie influencerki niszczą produkty od Chanel i oskarżają markę o rusofobię

W 535. odcinku "Milionerów" grę o milion kontynuował pan Maciej Mędrzycki z Warszawy. We wtorek uczestnik wygrał dwa tysiące złotych, jednak wykorzystał już dwa koła ratunkowe. Później poszło mu jednak znacznie lepiej. Mężczyzna dotarł aż do pytania za milion złotych, które sprawiło mu sporo trudności.

"Milionerzy". Skąd najdalej jest do Końca Świata znanego też jako Głuszyna-Podlas w Wielkopolskiem?

A. z Nieba w Świętokrzyskiem

B. z Czyśćca w Wielkopolskiem

C. z Piekła w Pomorskiem

D. z Raju w Łódzkiem

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie za milion

Pan Maciej nie znał prawidłowej odpowiedzi. Postanowił wykorzystać ostatnie koło ratunkowe i zadzwonił do przyjaciela. Kolega jednak niewiele pomógł. Ostatecznie uczestnik zrezygnował z dalszej gry i wygrał pół miliona złotych. Prawidłową odpowiedzią okazał się wariant C.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 512. odcinku "Milionerów" Wiktor Bochenek przekonał się, że ryzyko nie zawsze się opłaca. Uczestnik postawił na łut szczęścia przy pytaniu o liście. Mógł wygrać 125 tysięcy, niestety zaznaczył błędną odpowiedź i grę zakończył z gwarantowaną sumą 40 tys. złotych.

Z kolei w 528. odcinku nieoceniona okazała się publiczność. Pan Marcin długo zastanawiał się nad pytaniem o przymiotniki tworzone od rzeczowników. Wykorzystał jednak koło ratunkowe i dzięki temu grał dalej.

Sporo trudności sprawiło też pytanie o opiorfinę. Pan Marek nie znał prawidłowej odpowiedzi i postanowił zakończyć grę. Opuścił jednak studio "Milionerów" bogatszy o 250 tysięcy złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.