"Mask Singer". Widzowie wiedzą, kto jest Słońcem? Typują bardzo znaną piosenkarkę

Już trójka uczestników programu "Mask Singer" odkryła swoją tożsamość. Widzowie próbują rozszyfrować, kto kryje się pod pozostałymi kostiumami. Fani są niemal pewni, kto chowa się pod maską Słońca.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy

"Mask Singer" to nowe muzyczne show TVN. Program miał okazać się hitem, jednak opinie widzów są podzielone. Wiele emocji wzbudza tożsamość ukrytych pod kostiumami gwiazd. W poprzednich odcinkach poznaliśmy już personalia trzech uczestników. Pierwszy ujawnił się Mateusz Banasiuk, który występował jako Tort. Pod maską Ośmiornicy skrywał się Stafano Terrazzino, zaś Monsterem był Grzegorz Skawiński. Internauci twierdzą też, że odgadli, kto chowa się pod kostiumem Słońca.

"Mask Singer". Widzowie twierdzą, że wiedzą, kto jest Słońcem. To według nich bardzo znana piosenkarka

W ostatnim odcinku "Mask Singer" zobaczyliśmy kolejne sceniczne popisy zamaskowanych gwiazd. Pojawiły się też następne podpowiedzi dotyczące ich tożsamości. Słońce zdradziło, że jest permanentnie zakochane, ma piegi, jest zmorą stylistów i zdobyło nagrodę w Lahti. Dla fanów programu wskazówki te, a szczególnie ostatnia, okazały się oczywiste. Widzowie nie mają już wątpliwości, że pod maską ukrywa się Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak wygrała nagrodę na festiwalu w Lahti.
Nagroda w Lahti mnie naprowadziła na Beatę Kozidrak.
Po dzisiejszym odcinku jestem niemal pewien, że to Beata Kozidrak - typowali internauci.

Zupełnie inne przypuszczenia mają jurorzy-detektywi. Kuba Wojewódzki obstawia, że Słońcem jest Marcin Najman. Z kolei Joanna Trzepiecińska uważa, że to Anna Mucha. Kacper Ruciński typuje natomiast Kingę Preis, a Julia Kamińska stawia na Małgorzatę Ostrowską.

A jakie są wasze typy? Kto ukrywa się pod kostiumem Słońca?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.