"Rolnik szuka żony". Marta pochwaliła się zdjęciem z "weekendu miodowego". Przy okazji zdradziła, jak się czuje w ciąży

W pierwszym tygodniu małżeństwa Marta Paszkin nie czuła się najlepiej. Teraz nowożeńcy nadrabiają zaległości. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się romantyczną fotografią z "weekendu miodowego". Zdradziła też, jak znosi ciążę.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Marta i Paweł z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" to jedna z najpopularniejszych programowych par. Niedawno zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Uroczystość była jednak skromna. Ze względu na fakt, że niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko, świeżo upieczeni małżonkowie planują huczne wesele dopiero w przyszłym roku. Na Instagramie uczestniczka hitu TVP opublikowała zdjęcie z "weekendu miodowego", zdradziła też, jak znosi ciążę.

"Rolnik szuka żony". Marta pochwaliła się zdjęciem z "weekendu miodowego". Przy okazji opowiedziała, jak się czuje w ciąży

Marta Paszkin jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil jest obserwowany przez ponad 90 tysięcy fanów. Ukochana Pawła chętnie publikuje tam prywatne fotografie. Ostatnio uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się romantycznym zdjęciem z "weekendu miodowego". Świeżo upieczeni małżonkowie odwiedzili okolice Zamku Książ.

Weekend miodowy w naszych pięknych okolicach - napisała pod postem Marta.
 

W komentarzach jak zwykle pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów pary. Jedna z internautek zapytała też, jak przyszła mama czuje się w ciąży. Ukochana Pawła postanowiła zaspokoić jej ciekawość.

Super. A jak się czujesz ty i bobasek? - napisała fanka.
Najchętniej bym spała cały czas - odpowiedziała świeżo upieczona żona.

Niedawno szczęśliwa mama zdradziła, że syn ma przyjść na świat już w czerwcu. Marta wyznała też, że jej starsza córka, Stefania, nie może doczekać się narodzin brata.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.