"Szpital New Amsterdam". To już koniec serialu. Ostatni sezon będzie skrócony!

Serial "Szpital New Amsterdam" zmierza ku końcowi. Widzowie mogą czuć się zawiedzeni, ponieważ właśnie został zapowiedziany ostatni sezon, który będzie miał mniej odcinków niż poprzednie.

Więcej informacji o serialach znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

To już oficjalne - koniec serialu nastąpi szybciej, niż wszyscy przypuszczali. Oficjalnie zapowiedziano finał. Piąty sezon serialu "Szpital New Amsterdam" będzie ostatnim. Obecnie emitowany jest czwarty sezon popularnej produkcji.

Zobacz wideo Netflix pokazał pierwszy zwiastun polskiego serialu fantasy. Tak wyglądają "Krakowskie potwory"

"Szpital New Amsterdam". To już koniec serialu. Ostatni sezon będzie skrócony!

"Szpital New Amsterdam" Davida Schulnera opowiada perypetie lekarza Maxa Goodwina (Ryan Eggold), który staje przed trudnym zadaniem. Zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych. "Od tamtej pory każdy dzień to rewolucja - oczywiście dla dobra pacjentów" - podaje Netflix. Doktor nie tylko leczy, ale i sam doświadcza skutków poważnej choroby. Serial szybko zdobył sympatię widzów. Wzrusza i bawi, a główny bohater słynie z ironii, choć nie aż tak, jak popularny kilka lat temu "Dr House". Widzowie mogą oglądać produkcję na popularnej platformie, ale także w telewizji na kanale FOX. Właśnie emitowany jest czwarty sezon, który ma się zakończyć w maju. Liczy 19 odcinków.

Twórcy zapowiedzieli, że piąty sezon będzie ostatni. Choć był zamówiony już w 2020 roku, to zakończy się przedwcześnie. Ostatecznie zostało zaplanowanych jedynie 13 odcinków, które zostaną wyemitowane na przełomie 2022 i 2023 roku. Widzowie nie będą więc długo czekać od momentu zakończenia czwartego sezonu, lecz szybko skończą seans. Na pocieszenie - wszystkie odcinki dostępne są na Netfliksie.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.