"Rolnik szuka żony". U Bodziannych po ślubie nie jest kolorowo. "Inaczej wyobrażałam sobie pierwszy tydzień małżeństwa"

Marta Paszkin niedawno wyszła za mąż. Świeżo upieczona żona inaczej jednak wyobrażała sobie pierwszy tydzień małżeństwa. Co poszło nie tak?

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" cieszą się ogromną popularnością. W ubiegłym tygodniu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Huczne wesele planują jednak dopiero w przyszłym roku. Niedawno okazało się też, że para spodziewa się dziecka. Szczęśliwa mama zdradziła, że synek ma się urodzić już w czerwcu. Niestety świeżo upieczona żona narzeka ostatnio na kiepskie samopoczucie.

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin narzeka na Instagramie. "Inaczej wyobrażałam sobie pierwszy tydzień małżeństwa"

Marta Paszkin chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Na Instagramie zgromadziła ponad 90 tysięcy obserwujących. Ostatnio uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" wyznała, że nie czuje się najlepiej. Świeżo upieczona żona rozchorowała się w pierwszym tygodniu małżeństwa. Na szczęście stan zdrowia mamy nie wpłynął negatywnie na dziecko.

Inaczej wyobrażałam sobie pierwszy tydzień małżeństwa. Spieszę wyjaśnić, że nie chodzi o stan cywilny, tylko stan zdrowia. Tak sobie żartuję, bo cóż mi innego pozostało.(...) Dopadł mnie jakiś wirus. Ale to taki, że mnie zgięło w pół, absolutnie jestem nie do życia(...) Ja ledwo zipię, ale synek dokazuje, na szczęście - żaliła się na InstaStories Marta.

Mamy nadzieję, że Marta wkrótce poczuje się lepiej i będzie mogła w pełni docenić uroki małżeństwa.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.