"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak Kasia spędziła walentynki? Nie była sama

Kasia Zięciak w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości. Wygląda na to, że uczestniczka nadal szuka drugiej połówki. A w międzyczasie uczy się kochać siebie.

Więcej na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kasia Zięciak przez ekspertów z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została połączona w parę z Pawłem. Niestety, nie udało im się zbudować udanej relacji. W finale programu ostatecznie zdecydowali o rozstaniu. Paweł układa już sobie życie z kimś innym - jego wybranką została kuzynka "telewizyjnej" żony. Kasia natomiast próbuje pogodzić się ze sobą, dlatego w święto zakochanych zwróciła się do fanów z ważnym przesłaniem. Pokazała też, jak świętowała. Wybrała się na miasto.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Kasia życzy miłości do siebie

Chociaż Kasia jest obecnie singielką, to i tak postanowiła świętować walentynki. Uczestniczka programu TVN z tej okazji złożyła wszystkim fanom życzenia. Wydaje się, że ostatnio skupia się na relacji samej ze sobą - i właśnie miłości do siebie samych życzyła swoim obserwującym.

To jednak nie wszystko! W dniu walentynek postanowiła zrobić sobie przyjemność i wybrała się do miasta ze znajomą. Razem zdecydowały się spędzić wieczór w restauracji serwującej sushi. W programie Kasia wydawała się bardzo nieszczęśliwa. W jej życiu coś musiało się zmienić na lepsze, bo ostatnio kobieta tryska energią i mówi o samoakceptacji. Ostatnio pisaliśmy też o jej kobiecej sesji zdjęciowej.

Kasia spędziła miłe walentynki 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kasia spędziła miłe walentynki 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram - kasia.kasikk

Zięciak pochwaliła się też stylizacją z okazji walentynek. Czarna bluzka, ciężkie botki i krótka skórzana spódniczka w kolorze karmelowym prezentowały się bardzo ładnie. Jednym słowem - była żona Pawła udowodniła, że dzień zakochanych można świętować w doskonałym nastroju, nawet, jeśli szuka się partnera.

Kasia 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kasia 'Ślub od pierwszego wejrzenia' screen - InstaStories

Podoba Wam się jej stylizacja?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.