"Ślub od pierwszego wejrzenia". Odważna sesja zdjęciowa Kasi. Pozuje w samej bieliźnie

Kasia z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kwitnie po rozwodzie. Zmieniła fryzurę i osiągnęła wymarzoną sylwetkę. Teraz postanowiła zademonstrować swoją idealną figurę w całej okazałości. Na Instagramie pochwaliła się efektami odważnej sesji zdjęciowej.

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Kasia Zięciak była uczestniczką szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć ona i jej programowy mąż początkowo byli sobą zachwyceni, szybko okazało się, że nie potrafią się porozumieć. Zachowanie kobiety w stosunku do małżonka spotkało się z dużą krytyką ze strony widzów. Związek Kasi i Pawła wkrótce przeszedł do historii, a obecnie mężczyzna układa sobie życie u boku kuzynki byłej żony. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skupiła się natomiast na sobie. Postanowiła zadbać o swoje zdrowie, a przy okazji uzyskać wymarzoną sylwetkę. Efektami regularnie dzieli się na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 46 tys. fanów. Osiągnięcie figury marzeń pozytywnie wpłynęło na pewność siebie kobiety. Niedawno postanowiła wziąć udział w odważnej sesji zdjęciowej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej

Kasia nie przestaje zaskakiwać fanów. Ostatnio jest zasypywana przez nich pytaniami o dietę oraz treningi. Teraz postanowiła zaprezentować swoją idealną sylwetkę w całej okazałości. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia " wybrała się do studia fotografki, która wykonała jej profesjonalne kadry. Kobieta pozuje do zdjęcia w samej bieliźnie. Autorką jest Karolina Gurdziel.

Kasia 'Ślub od pierwszego wejrzenia 6'Kasia 'Ślub od pierwszego wejrzenia 6' Instagram/ karolinagurdzielfotografia

Na razie Kasia na InstaStories opublikowała tylko jedno zdjęcie. Wydaje nam się jednak, że wkrótce możemy spodziewać się pełnych efektów sesji. Jak podoba wam się Kasia w takiej odsłonie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.