"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar na pierwszym rodzinnym zdjęciu z partnerem i córką. "Cudowni!"

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała na Instagramie uroczy kadr z rodzinnej sesji. Niedawno urodziła dziecko i pokazała zarówno córkę, jak i partnera.

Więcej na temat programów telewizyjnych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 8 stycznia poinformowała, że została mamą. Jej córka ma na imię Zosia, a w chwili urodzenia ważyła 4350 gramów, czym dumna mama pochwaliła się na Instagramie. Ostatnio na jej koncie pojawiły się kadry z noworodkiem na ramionach. Szczęśliwi rodzice wzięli także udział w pierwszej rodzinnej sesji, a jednym ze zdjęć podzielili się w sieci.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar na zdjęciu z partnerem i córką

Joanna Lazar wzięła udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperyment nie pomógł jej znaleźć miłości - mąż wycofał się w finale i chciał rozwodu. Celebrytka poznała jednak innych uczestników, a z niektórymi nawiązała przyjaźnie. Po programie z jej udziałem, który emitowany był w 2020 roku, przyznała, że jest w związku. Zakochała się w tajemniczym Mariuszu, którego, jak do tej pory, nie pokazywała w mediach społecznościowych. Na kilku kadrach, które opublikowała, chroniła jego wizerunek. Teraz pochwaliła się rodzinną sesją u fotografa. Na jednym ze zdjęć pozuje z ukochanym i córką na białym tle. Kadr jest ciemny i intymny.

Najsłodszą rzeczą jest pocałunek dziecka. Najważniejsze jest ich zdrowie, najbardziej bolesne są ich łzy. Najdroższa, ze wszystkich jest ich miłość - napisała pod zdjęciem.

W komentarzach dostała mnóstwo pochwał i pozytywnych opinii.

Gratulacje, Asia. Cieszę się, że jesteś w końcu szczęśliwa i spełniona.
Ciesz się, Asiu, bo dzieci za szybko rosną.
No cudowna rodzinka - skomentowali internauci.
 

Na zdjęciu nie widać dokładnie twarzy jej ukochanego, ale można się spodziewać, że tego typu kadry pojawiać się będą coraz częściej. Na Instagramie była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomniała także, że planuje "kilka ważnych wydarzeń na ten rok". Być może niedługo na jej profilu zagości więcej rodzinnych zdjęć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.