"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar urodziła! Pokazała rozczulające wideo z dzieckiem "4350 gramów miłości"

Joanna Lazar powitała na świecie długo wyczekiwane dziecko. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła córkę, o czym poinformowała, publikując chwytające za serce InstaStories.

Więcej ciekawych newsów przeczytasz na Gazeta.pl

Joanna Lazar wzięła udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdzie została połączona w parę z Adamem. W finale okazało się, że ich związek nie przetrwał, a uczestnik zażądał rozwodu, nie podając powodu. Joanna znalazła szczęście u boku innego mężczyzny, a z czasem z większą śmiałością zaczęła pokazywać ukochanego w mediach społecznościowych, jednak do tej pory nie ujawniła jego wizerunku. Para doczekała się pierwszego dziecka, o czym dumna mama poinformowała za pośrednictwem Instagrama. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Opozda i Królikowski mieli fantazję przy wyborze imienia dla syna, ale Skrzynecka poszła o kilka kroków dalej

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar powitała na świecie córkę

Joanna Lazar przez cały okres ciąży chętnie pokazywała brzuszek oraz relacjonowała wizyty u ginekologa na Instagramie. Nie ukrywała przed fanami, że nie może doczekać się rozwiązania. Zdradziła, że początkowo usłyszała, że urodzi syna, jednak podczas jednego z badań okazało się, że uczestniczka kontrowersyjnego show spodziewa się córki. Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że dla dziewczynki wybrała imię Zosia. Joanna dwa dni temu poinformowała fanów, że jest w szpitalu i niebawem rozpocznie się poród.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar wyczekuje do porodu. Pokazała zdjęcie ze szpitala. "Każda minuta to wieczność"

Teraz podzieliła się radosną nowiną i wyznała, że już urodziła. Na jej InstaStories pojawił się krótki filmik, na którym czule dotyka córkę. Wideo opatrzyła wzruszającym podpisem: 

4350 gramów miłości - napisała świeżo upieczona mama.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Joanna Lazar powitała na świecie córkę'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Joanna Lazar powitała na świecie córkę Fot. Instagram/ asia_lazar33

Wygląda na to, że mama i córka czują się dobrze. Nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć gratulacje. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.