"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta pokazała ciążowy brzuch. Jak przechodzi ciążę? Zwróciła się do innych mam

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo ma zostać mamą. Chętnie pokazuje przebieg ciąży na Instagramie. Okazuje się, że bardzo służy jej ten okres.

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość u boku Roberta. Para nie tylko została razem po zakończeniu show. Spodziewają się też dziecka. Ciążowy brzuch uczestniczki jest już bardzo wyraźny, a ona chętnie dokumentuje to, jak zmienia się jej ciało. Ostatnio przyznała, że fizycznie czuje się świetnie.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta pokazuje ciążowy brzuch

Aneta od kiedy nie obowiązuje jej tajemnica związana z uczestnictwem w programie, chętnie dzieli się szczegółami z życia osobistego z fanami na Instagramie. Ostatnio opublikowała nowe zdjęcia, gdzie wyeksponowała ciążowy brzuch, pozując tylko w sportowym staniku i spodenkach. Napisała, że wszystko przebiega bardzo dobrze.

Tak sobie siedzę i myślę, jakie to ja mam szczęście, jak łagodnie traktuje mnie ten okres, okres ciąży. Bo czuję się przecudnie, czy to był początek, czy później, czy teraz. Funkcjonuje dokładnie tak samo jak przed ciążą. Zero objawów, jakichkolwiek boleści i innych dziwnych rzeczy, o których się naczytałam - wyznała uczestniczka programu.

Okazuje się, że wiele osób pisze do Anety o swoich trudnych doświadczeniach z okresu ciąży i połogu.

Dostaję tyle wiadomości od was i tyle przeróżnych historii, czego to nie przeżywacie i jak jest ciężko, że czasem aż trudno uwierzyć, że można to w ogóle wytrzymać... Takim przyszłym mamom chce życzyć dużo zdrówka, cierpliwości i siły, pamiętajcie, że to wszystko zostanie wam już niedługo wynagrodzone - stwierdziła Aneta.

Aneta i Robert - 'Ślub od pierwszego wejrzenia 6'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert chcą wziąć ślub kościelny

 

Razem z Robertem spodziewają się syna. Aneta zaszła w ciążę, kiedy program był jeszcze na antenie, udało się jej jednak ukryć tę informację.

Więcej o: