"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta zdradziła, kiedy zakochała się w Robercie. Wiemy, jakie wrażenie sprawiał na początku

Aneta i Robert, którzy poznali się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia", od wielu miesięcy tworzą udane małżeństwo i wyczekują dziecka. Fani byli ciekawi, jak wyglądały początki ich relacji. Przy okazji uczestniczka zdradziła sekret na udany związek.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Aneta i Robert okazali się być jedynie dobrze dobraną parą w ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od ceremonii zawarcia małżeństwa są nierozłączni, a aktualnie oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. Uczestnicy show pozostają w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio odpowiedzieli im na kilka pytań za pośrednictwem InstaStories.

Zobacz wideo Rafał Maślak bawi się z dziećmi. Fani krytykują

Aneta opublikowała na InstaStories naklejkę do Q&A. Obserwatorzy byli ciekawi, jak wygląda związek gwiazd "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para poznała się dopiero na ślubnym kobiercu, a po miesiącu zdecydowali, że chcieliby spędzić ze sobą resztę życia. Jeden z fanów zapytał, kiedy Aneta poczuła, że kocha męża. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

Ciężko powiedzieć, bo od początku coś między nami było. W pewnym momencie po prostu wiedziałam, że kocham. To się czuje - wyznała Aneta.

Aneta opowiedziała o wrażeniach, kiedy zobaczyła Roberta. Były mylne

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że Aneta i Robert mają zamiar po raz drugi wziąć ślub. Tym razem odnowią przysięgę z osobą, którą "znają i kochają". Fani byli ciekawi, jak uczestniczka zareagowała, kiedy po raz pierwszy zobaczyła męża. Sprawiał wrażenie poważnego mężczyzny, jednak szybko okazało się, że na szczęście to tylko pozory. Udało im się złapać dobry kontakt, dzięki czemu rozluźnili atmosferę.

Że... "uff, na razie jest ok". Wygląda na spokojnego, poważnego pana. Już zaraz jednak okazało się, że nie jest takim poważnym panem. Ale to dobrze, bo to zadziałało, przemówiło do mnie. A przede wszystkim rozluźniło atmosferę.

Aneta i Robert tworzą niewątpliwie udany związek. Choć poznali się dopiero podczas ceremonii, szybko odnaleźli sposób na udany związek, którym podzielili się z fanami. Swój związek opierają przede wszystkim na wyrozumiałości i cierpliwości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.