"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska pochwaliła się studniówkową kreacją. Założyła ją też na minionego sylwestra!

Sezon studniówkowy właśnie się rozpoczął, a niektórzy wciąż poszukują idealnych kreacji. Z pomocą przychodzą gwiazdy, które bal maturalny mają już za sobą. Anita Szydłowska postanowiła pokazać, jak wyglądała podczas tego wyjątkowego wieczoru. Stylizacja niezwykle uniwersalna.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anita Szydłowska była uczestniczką trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdzie eksperci połączyli ją z Adrianem Szymaniakiem. Po emisji show, para zdecydowała się pozostać w związku małżeńskim, a dziś wychowują dwójkę dzieci - Jerzego i Biankę. 

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

'Sprawa dla reportera'"Sprawa dla reportera" szokuje. Śpiewający Zenek i Komerenko to początek

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest aktywna w mediach społecznościowych. Do tej pory udało jej się zgromadzić na Instagramie grono niemal 250 tysięcy fanów. Anita Szydłowska chętnie wchodzi z nimi w interakcje, a ostatnio postanowiła pochwalić się wybranymi przez obserwatorów zdjęciami.

Anita Szydłowska pochwaliła się zdjęciami z przygotowań ślubu, samej ceremonii, pierwszej podróży z Adrianem. Nie zabrakło także kilku ujęć z lat nastoletnich. Największą uwagę przykuło zdjęcie ze studniówki.

Anita Szydłowska pokazała zdjęcie ze studniówki. Jak wyglądała kiedyś?

Będąc 18-latką Anita Szydłowska miała włosy w kolorze miodowego blondu. W dniu balu postawiła na loki i beżową sukienkę mini, która pięknie błyszczała. Całość uzupełniła czerwoną podwiązką, która jest jednym z elementów studniówkowych przesądów. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trenowała wówczas taniec towarzyski, dlatego nie mogło zabraknąć akcentu w postaci specjalnych butów na obcasie.

Miałam inny kolor włosów, ale tę samą sukienkę co na sylwestra, no i wciąż tę samą przyjaciółkę - napisała Anita Szydłowska.

Anita Szydłowska na studniówceAnita Szydłowska na studniówce Instagram/anitaczylija

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak"ŚOPW" Anita Szydłowska świętowała urodziny. Od męża dostała wymarzony prezent

Wygląda na to, że sylwetka uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zmieniła się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Tę samą kreację postanowiła założyć przy okazji tegorocznego sylwestra. 

 
Więcej o: