"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza pokazała stare zdjęcia. Poznalibyście ją?

Iza z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż zostaje w kontakcie z fanami. Uczestniczka show podzieliła się zdjęciami sprzed lat. Bardzo się zmieniła!

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Izabela Juszczak szybko stała się ulubienicą fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chociaż sezon show z jej udziałem skończył się już dość dawno, to uczestniczka wciąż korzysta ze zdobytej w telewizji popularności i pozostaje w kontakcie z fanami. Chętnie odpowiada na ich pytania. Ostatnio poprosili, żeby podzieliła się zdjęciami sprzed lat.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Na prośbę fanów, o podzielnie się zdjęciami z dzieciństwa, Iza opublikowała fotkę z czasów szkolnych. Wygląda uroczo, ale zupełnie nie przypomina siebie z czasów udziału w programie. Ciemne, krótkie włosy i pucołowate policzki to coś, z czym dorosła Iza zupełnie się nam nie kojarzy. Sami zobaczcie.

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' w dzieciństwieIza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' w dzieciństwie screen - InstaStories

Przy okazji Iza odpowiedziała na pytania zadawane przez fanów. Chcieli wiedzieć, czy jest już po rozwodzie z dobranym jej przez ekspertów z programu partnerem.

Nie, ale już niedługo będzie po.

W programie mężem Izy został Kamila Węgrzyna. Ich relacja dobrze rokowała. W finale postanowili zostać razem, jednak związek nie dotrwał nawet do pierwszej rocznicy ślubu. Oddzielnie wydają się szczęśliwi, dlatego fani wspierają ich w tej decyzji. Formalności muszą jednak trochę potrwać. Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo rozstaje się, pozostając w dobrych stosunkach.

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' screen InstaStories

Opowiedziała też trochę o swoim biznesie fryzjerskim, który pochłania jej sporo czasu. Dodatkowo okazuje się, że od jakiegoś czasu kobiecie towarzyszy tajemniczy adorator.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.