"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza znalazła nową miłość? Pokazała fanom tajemnicze kadry. "Miluuuusiooo"

Iza z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się, że ma tajemniczego wielbiciela. Mężczyzna wysyła jej kwiaty i rysuje serduszka na samochodzie.

Więcej o życiu prywatnym celebrytów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych programów w Polsce. Eksperci formatu dobierają do siebie pary, które wcześniej nie miały się okazji zobaczyć, ani poznać. Ich pierwsze spotkanie następuje dopiero w dniu ślubu. Przysięga małżeńska nie sprawia jednak, że związki zawarte przed kamerami przetrwają także w prawdziwym życiu. Jedną z uczestniczek programu, której nie udało się odnaleźć w nim miłości, jest Iza. Kobieta wzięła udział w piątej edycji i została sparowana z Kamilem. Chociaż oboje bardzo się starali, ich związek zwyczajnie nie wypalił, a para kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć wzięła rozwód. Teraz Iza chwali się, że ma tajemniczego wielbiciela.

Tamara Djordjevic"ŚOPW". Oto najbardziej wybredna panna młoda w historii

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza pochwaliła się tajemniczym wielbicielem

Iza od początku nie czuła chemii między nią a Kamilem. Mężczyzna, który został do niej dopasowany w programie, w ogóle nie był w jej typie, w dodatku był też młodszy. Po tym, jak uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie została rozwódką, zaczęła działać w sieci jako influencerka.

Aneta i Robert 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta zdradziła, kiedy zakochała się w Robercie

Iza skrzętnie relacjonuje na Instagramie, co u niej słychać. Ostatnio zaciekawiła fanów kilkoma relacjami, na których wspominała o tajemniczym wielbicielu. Mężczyzna miał jej narysować serce na ośnieżonym samochodzie, a później przesłać kwiaty z miłosnym liścikiem.

Kończę pracę, idę do autka i takie miłe zaskoczenie. Miluuuusiooo - pisała na InstaStories.

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' ma adoratora?Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' ma adoratora? instagram

W innym slajdzie wyjawiła, że wie co nieco na temat owego mężczyzny, ale jak widać - nie chce się podzielić tymi informacjami z fanami. 

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' ma adoratora?Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' ma adoratora? instagram

W mediach pojawiło się jednak wiele głosów, że tajemniczy adorator tak naprawdę nie istnieje. My jednak mamy nadzieję, że to tylko plotki, a Iza odnajdzie w końcu prawdziwą miłość.

Więcej o: