"Hotel Paradise". Sara przeszła metamorfozę. Już nie wygląda tak, jak w programie. Ogromna zmiana finalistki

Sara z "Hotelu Paradise" zdecydowała się na dużą zmianę. Wybrała się do fryzjera, gdzie postawiła na prawdziwą rewolucję na głowie. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Więcej na temat programów typu reality show znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

W "Hotelu Paradise" trwa tydzień finałowy. Sara dotrwała do tego momentu, choć nie w takim składzie, jakiego się spodziewała. O finał nie walczy u boku Przemka, którego pozbyli się inni uczestnicy, a towarzyszy jej Michał, który w spektakularny sposób powrócił do programu. Czy zdobędzie jej serce - nie wiadomo, ale rozchwytywana blondynka co jakiś czas daje znać, co u niej słychać na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się dużą zmianą... na głowie.

Rihanna, MarinaRihanna zostawia za sobą "ogon", a Sandra Kubicka woli własny zapach

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" spędza czas z dziewczyną. Pokazał ją pierwszy raz

Sara z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda

Sara korzysta ze swoich pięciu minut popularności. Dzięki udziałowi w programie może rozwijać "karierę influencerki". Uczestniczka postanowiła założyć kanał na Youtubie. Na jej instagramowym profilu zgromadziła ponad 120 tysięcy obserwujących. Fanom zrelacjonowała ostatnie wyjście do fryzjera. Zdecydowała się na metamorfozę - przedłużenie włosów. Fryzjer stworzył na jej głowie także delikatne fale, co dodało fryzurze kobiecości.

Sara z 'Hotelu Paradise' przedłużyła włosySara z 'Hotelu Paradise' przedłużyła włosy fot. instagram.com

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kamila i Stanisław są razem? Ela skomentowała domysły

Choć dla wielu Sara i Przemek tworzyli mocną parę w programie, wszystko szybko się zmienia. Przetasowanie sprawiło, że Sara tworzy relację z Michałem. Widzowie przewidują, że para ma duże szanse na finał. Wśród internautów padają głosy, że 23-latka jest jedną z bardziej lojalnych i szczerych uczestniczek i powinna stanąć naprzeciwko Michała ze złotą kulą. A jak wam podoba się metamorfoza Sary?

Sara z 'Hotelu Paradise' przedłużyła włosySara z 'Hotelu Paradise' przedłużyła włosy fot. instagram.com

Sara z 'Hotelu Paradise' przedłużyła włosySara z 'Hotelu Paradise' przedłużyła włosy fot. instagram.com

Więcej o: