"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł jest wolny? W jego social mediach nie ma śladu po Kasi. Są teściowie

Paweł i Kasia to jedno z małżeństw szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pojawia się jednak wiele dowodów, które potwierdzają tezę, że ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kasia i Paweł to jedna z par dobranych w ramach ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia". Trudno było nie zauważyć, że uczestnicy nie dogadywali się najlepiej. Wygląda na to, że ich małżeństwo nie przetrwało.

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera?

Spekulacje na temat rozpadu małżeństwa Kasi i Pawła pojawiały się wśród miłośników programu od dawana. Teraz są kolejne.

Ślub od pierwszego wejrzenia"Ślub od pierwszego wejrzenia". Tomasz zapowiada, że powie "nie". Fani drwią

Kasia i Paweł zostali dobrani do siebie przez ekspertów – psychologów i antropologów. "Ślub od pierwszego wejrzenia" opiera się na eksperymencie zakładającym, że dzięki nauce można znaleźć idealnego partnera. Co do tego, że w przypadku tej dwójki eksperyment się nie udał, chyba nikt nie ma wątpliwości. Czasem jednak, nawet w tak trudnych sytuacjach, miłość pokonuje przeszkody.

Kasia i Paweł nie są razem? Nie mają się nawet w znajomych

Nie wiemy, co wydarzyło się pomiędzy Kasią i Pawłem po zejściu z planu programu, natomiast informacje znalezione na Facebooku mężczyzny wskazują, że ta relacja nie przetrwała.

Po pierwsze – Paweł na prywatnym koncie na portalu społecznościowym zaznaczył status „wolny". Czyżby szukał już kolejnej kandydatki na żonę?

Paweł ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' jest już wolnyPaweł ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' jest już wolny screen Facebook

To jednak nie wszystko. Jak się okazuje, wśród znajomych uczestnika programu nie ma śladu po Kasi. Przypadek? W końcu nie wszyscy prowadzą intensywne facebookowe życie.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Jak Paweł wyglądał w przeszłości?"Ślub od...". Paweł przeszedł niebywałą metamorfozę. Dekadę temu byście go nie poznali

Można było założyć, że Paweł po prostu nie jest zbyt aktywny w sieci, szybko okazało się jednak, że chociaż Kasi tam nie znajdziemy, to wśród znajomych jej telewizyjnego męża znajdziemy rodziców i siostrę kobiety. Paweł jest znajomym teściów - Anny oraz Stefana.

Czyżby miał tak dość kontaktu z Kasią, że pozbył się jej ze swoich social mediów? Z teściami mężczyzna dogadywał się dobrze... może ta znajomość okazała się trwalsza od małżeństwa? A może po prostu nie mógł zaprosić żony do grona z znajomych?

Paweł z 'SOPW' ma w znajomych rodziców KasiPaweł z 'SOPW' ma w znajomych rodziców Kasi screen Facebook

Wydaje się, że los małżeństwa Kasi i Pawła jest już przesądzony. Jak jest naprawdę, dowiemy się po finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Więcej o: