"Rolnik szuka żony". Mamy zdjęcia z finału! Kogo wybrali uczestnicy?

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" mają za sobą trudny sprawdzian, pełen miłosnych rozterek. Przez pięć dni mieszkali z wybranymi przez siebie kandydatami. Teraz wszyscy rolnicy spotkali się ponownie podczas wielkiego finału. Tak prezentowali się w tym ważnym dniu.

Więcej na temat randkowych programów znajdziesz na Gazeta.pl.

Ósma edycja hitu TVP, "Rolnik szuka żony" nieubłaganie zbliża się do końca. W wielkim finale okaże się, z kim rolnicy postanowili wspólnie iść przez życie. Czy drugą połówkę znaleźli w programie? Z Martą Manowską spotkali się w Kazimierzu Dolnym, gdzie nagrywano finałowy odcinek. Kto miał emocje wypisane na twarzy? 

Zobacz również: Marcin Mroczek poznał swoją żonę na parkiecie. Na pierwszym spotkaniu tańczyli do białego rana. "Przypadek czy przeznaczenie?"

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

"Rolnik szuka żony". Tak wyglądał finał programu 

Kamila, Elżbieta, Stanisław, Kamil i Krzysztof zgłosili się do programu "Rolnik szuka żony" z nadzieją odnalezienia prawdziwej miłości. Na ekranach telewizora, widzowie TVP co niedzielę mogą oglądać miłosne rozterki uczestników. Niedawno powitali na gospodarstwach wybranych przez siebie kandydatów. W zaledwie pięć dni mają podjąć decyzję, z kim chcą spróbować stworzyć związek. 

Rolnicy i rolniczki mają już za sobą nagrywanie finałowego odcinka show, w którym rozstrzygnie się, czy związali się z kimś z programu. Na zdjęciach z Kazimierza Dolnego widać, że Stanisław wygląda na wyjątkowo radosnego. Być może jest szczęśliwy, bo jego życie miłosne w końcu się ułożyło. Każdy z czwórki uczestników prezentował się bardzo elegancko. Kamila i Elżbieta postawiły na białe stylizacje. Właścicielka przetwórstwa pieczarek białą koszulę zestawiła z szarymi spodniami w kant, a Elżbieta wybrała sukienkę o kroju marynarki. 

Panowie w studio pojawili się w garniturach. Kto im towarzyszył tego dnia? Z pewnością w finale nie zabraknie emocji. 

Alex i Jurek, Love Island"Love Island ". Alex i Jurek są razem? Ostatnie zdjęcie wywołało lawinę spekulacji

Macie swoje typy? Jak myślicie, kogo wybiorą rolnicy? 

Więcej o: