"Love Island ". Alex i Jurek są razem? Ostatnie zdjęcie wywołało lawinę spekulacji. A jeszcze więcej komentarz Wiktora

Alex i Jurek mieli się ku sobie, jednak dziewczyna uznała, że łączy ich tylko przyjaźń. Co innego wynika z komentarza zamieszczonego pod ich ostatnim zdjęciem.

Więcej ciekawych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl.

Finał czwartego sezonu programu "Love Island" za nami, jednak fani wciąż chętnie śledzą losy swoich ulubionych uczestników. Ci, którzy kibicowali, aby Jurek i Alex byli razem, wciąż nie tracą nadziei. Mimo że dziewczyna zdecydowała, aby zostali przyjaciółmi, komentarz Wiktora pod ostatnim zdjęciem opublikowanym przez Jurka na Instagramie sugeruje coś zupełnie innego.

Magda i Wiktor - 'Love Island 4'"Love Island". Wiktor znał jedną z uczestniczek przed programem. "Szczecin jest mały"

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

Jurek pokazał zdjęcie, które wywołało poruszenie wśród obserwatorów

Jurek niedawno opublikował na Instagramie zdjęcie zrobione podczas spotkania z uczestnikami programu, z którymi zaprzyjaźnił się na Wyspie. Widzimy na nim Magdę i Wiktora, którzy wygrali tę edycję oraz Jurka i Alex. Zdjęcie zapewne przeszłoby bez echa, gdyby nie komentarz Wiktora. Mężczyzna napisał: "Double date", co w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza podwójną randkę.

 

'Love Island'. Arek dostał drugą szansę od byłej dziewczyny"Love Island". Arek dostał drugą szansę od byłej dziewczyny. Laura kibicuje tej relacji

Fani podłapali wątek i podzielili się na dwa obozy. Tych, którzy chcieliby, żeby Alex była z Jurkiem i tych, którzy uważają, że do siebie nie pasują.

Uuu... a jednak?
Jurek walcz o Alex. Super wyglądacie. Różnica wieku nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się uczucie. Jesteś dojrzałym i mądrym mężczyzna, i jak się bardziej postarasz Alex, będzie twoja. Tak bardzo się biła z myślami w programie co ma zrobić, bo bardzo się jej podobasz, więc udowodnij jej, że warto walczyć o uczucia. Nie poddawaj się.
Walcz, walcz. Tyle lat to żadna różnica. Znam trzy super pary, gdzie żonki są starsze od mężów i mają super związki.
Po co ci ta Alex, ona określiła się jasno że nic do ciebie nie czuje, a ty bierz się za Klaudię, a nie marnujesz czas. 

A wy? Co sądzicie? Czy Jurek powinien być z Alex?

Więcej o: