Marcin Mroczek poznał swoją żonę na parkiecie. Na pierwszym spotkaniu tańczyli do białego rana. "Przypadek czy przeznaczenie?"

Marlena Muranowicz od ośmiu lat jest żoną znanego z serialu "M jak miłość" brata bliźniaka - Marcina Mroczka. Właścicielka agencji hostess Murano coraz prężniej działa w social mediach i wychodzi z cienia. Jaka jest historia miłosna tej popularnej pary? Znajomość zaczęła się od... tańca.

Więcej szczegółów na temat związków gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Marlena Muranowicz przebywa aktualnie w Dubaju razem z ekipą prowadzonej przez nią od lat agencji hostess. Na Instagramie relacjonuje każdy postawiony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich krok i powoli przeistacza się w prawdziwą influencerkę, która zbiera w social mediach wierne grono fanów. Dzieli się z nimi momentami z życia prywatnego i wstawia posty sponsorowane przez reklamodawców.

 

Popularnością przebije męża? Jak na razie jej internetowe zasięgi są o wiele mniejsze niż te, którymi może pochwalić się Marcin Mroczek, ale swoją aktywnością daje do zrozumienia, że wiąże przyszłość z show-biznesem. Jak i kiedy poznała aktora "M jak miłość"?

Historia miłosna Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz

Spotkali się 13 lat temu w lubianym przez obojgu miejscu. Połączył ich wspólny taniec, któremu ponoć oddawali się bez opamiętania przez całą noc. Wytrenowanymi w "Tańcu z Gwiazdami" ruchami Marcin Mroczek chciał zaimponować młodej studentce dziennikarstwa i europeistyki. I chyba się udało!

13 lat temu poznaliśmy się w miejscu, gdzie często bywaliśmy, choć nigdy wcześniej na siebie nie wpadliśmy. Przypadek czy przeznaczenie? Pamiętam, że właśnie z tobą tańczyłem do białego rana. Czasami tylko Michael Jackson wkradł się między wolnymi - wspominał na Instagramie.

Marcin Mroczek, Marlena MuranowiczMarcin Mroczek, Marlena Muranowicz Instagram/ @marlenamura

Po pięciu latach z parkietu przenieśli się pod ołtarz. 20 lipca 2013 roku przysięgli sobie, że zostaną razem już na zawsze. Do tej pory celebrują każdą rocznicę tego pamiętnego dnia, ale już w powiększonym gronie.

Osiem lat minęło jak jeden dzień. A my nadal piękni i młodzi, tylko trochę nas więcej niż osiem lat temu. P.S. Zmieściłam się w swoją sukienkę ślubną!!! - chwaliła się nie tak dawno Muranowicz.

Marcin Mroczek, Marlena MuranowiczMarcin Mroczek, Marlena Muranowicz Instagram/ @marlenamura

Rodzina Mroczka powiększyła się w 2016 roku. Wtedy na świat przyszedł pierwszy syn pary - Ignacy. Marcin w wywiadach powtarzał, że spełnia się w roli ojca. Podczas lockdownu zachęcał innych rodziców do spędzania jak najwięcej czasu z dziećmi i do respektowania ich potrzeb.

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką!
Rola taty nie jest łatwa, ale nie jest też nie wiadomo jak trudna. Dzieci często wymagają od nas mniej, niż sami chcemy im dać. W pogoni za światem biegamy od zajęć do zajęć, żeby zapełnić im czas i żeby przypadkiem czegoś nie przegapić. Języki, piłka, balet, pływanie, szachy, narty, rolki... Może czas pandemii sprawi, że w szachy zagramy razem, a w piłkę uda się przez jakiś czas bez trenera. Pamiętajcie, że nic nie zastąpi waszej obecności i uwagi - pouczał na Instagramie.

Marcin Mroczek, Marlena MuranowiczMarcin Mroczek, Marlena Muranowicz Instagram/ @marlenamura

Marlena i Marcin zapewnili małemu Ignacemu rodzeństwo. Rok po narodzinach chłopca na świat przyszedł ich młodszy syn Kacper. Aktor "M jak miłość" w jednym z postów na Instagramie wyznał, że jest gotowy na wychowywanie więcej pociech.

Mógłbym ich mieć jeszcze przynajmniej trójkę. Dziękuję, Ignasiu i Kacperku, że mogę ten dzień obchodzić razem z wami - pisał w Dzień Ojca.

Marcin Mroczek, Marlena MuranowiczMarcin Mroczek, Marlena Muranowicz Instagram/ @marlenamura

Jak Mroczkowi i Muranowicz udaje się tworzyć tak zgrany duet? Dbają o siebie nawzajem i starają się, by płomień, który pojawił się między nimi kilkanaście lat temu, ani na chwilę nie przygasł. Udało im się połączyć życie prywatne z zawodowym, ponieważ Marlena została menadżerką swojego popularnego męża.

W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Do tego mamy wspaniałe dzieci, więc naprawdę niczego więcej nie potrzeba nam do szczęścia. Kluczem do sukcesu w miłości są: szczere uczucie i wzajemne zaufanie - czytamy w wywiadzie żony Marcina z "Twoim Imperium".

Marcin Mroczek, Marlena MuranowiczMarcin Mroczek, Marlena Muranowicz Instagram/ @marlenamura

Aktor "M jak miłość" zdradził, o co najczęściej kłóci się z ukochaną. Okazuje się, że również tej pary nie omijają prozaiczne problemy dnia codziennego.

Zazwyczaj staramy się nie kłócić o pierdoły. Choć nagle, nie wiadomo dlaczego, źle odłożone skarpetki potrafią przeszkadzać. Ważne, że po krótkiej wymianie "uprzejmości" potrafimy się pogodzić.

Marlena Muranowicz do tej pory nie pozowała u boku Marcina na ściankach, ale jej zwiększona aktywność na Instagramie może zapowiadać duże zmiany. Myślicie, że niedługo zostanie pełnowymiarową influencerką? Profil na Instagramie właścicielki Agencji Murano obserwuje prawie 16 tysięcy internautów.

Marcin Mroczek, Marlena MuranowiczMarcin Mroczek, Marlena Muranowicz Instagram/ @marlenamura

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.