Marcin Mroczek na salonach. Własnych. Jest bardzo nowocześnie. Podziwiamy

Marcin Mroczek zrobił sobie z synami wieczór z bajkami. Przy okazji pokazał, jak wraz z żoną urządzili salon.

Marcin Mroczek od lat występuje w serialu "M jak miłość". Rósł wraz z produkcją, dlatego wciela się w nim już w męża i ojca. Prywatnie aktor też ma żonę i dzieci. Choć nie opowiada o nich zbyt często publicznie, to czasem publikuje ich wspólne fotografie w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Bracia Mroczkowie pokazali niespodziankę urodzinową

Marcin Mroczek zdradził, jak wieczorami spędza czas z dziećmi. W tle widać nowoczesny salon aktora

Marcin Mroczek od ośmiu lat jest w związku małżeńskim z Marleną Muranowicz, z którą doczekał się dwóch synów – Ignacego oraz Kacpra. Aktor nie ukrywa, że ojcostwo nie jest łatwe, ale istotne jest, aby nie przegapić ważnych momentów w życiu dzieci. Mroczek stara się sporo czasu spędzać z synami, a wspólne chwile dokumentuje i dzieli się nimi na Instagramie. Ostatnio zdradził, jak z synami spędza wieczory. Chłopcy nie mogą narzekać na nudę.

Mamy swoje wieczorne rytuały. Czasem układamy puzzle, innym razem gramy w planszówki albo wspólnie oglądamy telewizję (popcorn jest tylko czasami). Staram się wtedy wybierać bajki, które mogą ich czegoś nauczyć. (...) Po każdym takim wspólnym seansie dyskutujemy o tym, co się wydarzyło. Daje im czas na swoje przemyślenia, a odpowiedzi 4 i 5 latka potrafią czasem zaskoczyć błyskotliwością i szczerością - napisał aktor.

Prz okazji opublikował kilka zdjęć z Ignacym i Kacprem i pokazał, jak oglądają bajkę. Nie da się nie zwrócić uwagi na salon aktora. To przestronne i jasne pomieszczenie w nowoczesnym stylu. Marcin Mroczek i jego żona zdecydowali się na ciemną podłogę i białe ściany, z czego jedna jest pokryta cegłą. Niska komoda, nad którą wisi telewizor, została kolorystycznie dobrana do barw salonu. W pomieszczeniu znalazł się także kominek. Jesienne i zimowe wieczory z pewnością są znacznie przyjemniejsze. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.