"Taniec z Gwiazdami". Poznaliśmy finalistów show! Odpadła ulubienica widzów

Półfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Nie zabrakło w nim silnych emocji, pożegnań i... wspomnień. Na parkiet wrócili: Edyta Zając, Marcin Korcz i Mariusz Węgłowski. A kto opadł? Wiadomo, które dwie pary powalczą o Kryształową Kulę.

Więcej informacji na temat gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Finał "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. O miejsce w ostatnim odcinku show zawalczyli: Oliwia Bieniuk z Michałem Bartkiewiczem, Kajra z Rafałem Maserakiem i Piotr Mróz z Hanną Żudziewicz. Podczas pierwszego tańca towarzyszyli im uczestnicy poprzednich edycji programu: Edyta Zając, która zatańczyła salsę z córką Anny PrzybylskiejMarcin Korcz, który wystąpił gościnnie u boku żony Sławomira i wspierający aktora "Gliniarzy" Mariusz Węgłowski. Jak sobie poradzili i kto odpadł? Znamy wyniki! Gorącą już atmosferę podkręcała Ewa Farna ze swoimi występami wokalnymi.

Oliwia Bieniuk zebrała urodzinowe życzenia, ale niskie noty. Piotr Mróz zaprosił partnerkę publicznie do sypialni, a Kajra? Rozbiła bank!

Jako pierwsza na parkiecie pojawiła się Oliwia Bieniuk. Obchodząca tego dnia 19. urodziny celebrytka otrzymała za salsę 28 punktów. Drugi taniec w jej wykonaniu (wybrany przez samych jurorów) to swing, za który zdobyła nieco lepsze noty - 32 punkty. W pierwszej rundzie odcinka, w której wyłoniono najlepszą parę przechodzącą od razu do finału, zajęła ostatnie miejsce.

 
Zobacz wideo Oliwia Bieniuk załamana, że nie odpadła z "TzG"! "Jestem zła"

Piotr Mróz zaprezentował w półfinałowym odcinku fokstrota, za którego zgarnął 33 punkty. Jurorzy chcieli zobaczyć aktora jeszcze w pobudzającym zmysły tangu. Taniec spodobał się tak bardzo, że podczas głosowania padły cztery "dziesiątki". Andrzej Grabowski uznał, że układ był na tyle sensualny, że w myślach "otwiera drzwi do sypialni". Gwiazdor "Gliniarzy" zapytał więc kibicującą mu na widowni partnerkę:

Aga, czy tym tańcem otworzyłem drzwi naszej sypialni? - zażartował.
 

Jako trzecia występowała Magdalena Kajrowicz. Najpierw zatańczyła pasodoble, za które otrzymała 39 punktów, a następnie rozbiła bank 40 punktami za quickstepa.

Po prezentacji sześciu tańców wszystkich uczestników ogłoszono wyniki głosowania widzów. Wyłoniono pierwszych finalistów tej edycji. Kto jest bezpieczny i w następnym odcinku zawalczy o Kryształową Kulę?

Do wielkiego finału już w tym momencie przechodzą: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz! - ogłosił Krzysztof Ibisz.
 
Zobacz wideo Kolega powiedział Sylwii Bombie, że jest brzydka. "To mnie ukształtowało"!

Druga para finałowa "Tańca z Gwiazdami" wybrana!

W dogrywce o awans do finału zawalczyły dwie pary. Oliwia Bieniuk ruszała się do utworu Sanah w rytmie cha-chy. Serca jurorów skradła jednak rumba w wykonaniu Kajry i Maseraka. Faworyci, oprócz czterech dziesiątek, otrzymali wiele pochwał z ust profesjonalnych tancerzy

Najlepszy taniec latynoamerykański tej edycji - ocenił Michał Malitowski.

A kto zdaniem widzów zasłużył na finał? Werdykt nie był wcale jak zaskakujący i kontrowersyjny, jak przypuszczano! O Kryształową Kulę zawalczą: Kajra i Rafał Maserak. Z programem pożegnali się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Córka Anny Przybylskiej nie kryła wzruszenia. Podziękowała za wsparcie ze łzami w oczach.

'TzG', Oliwia Bieniuk'TzG', Oliwia Bieniuk screen Polsat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.