Te gwiazdy postawiły na tanią suknię ślubną. Jedna z nich kosztowała niecałe 300 złotych

Zorganizowanie ślubu rzadko kiedy jest tanim przedsięwzięciem. W tym dniu każda z panien młodych chce czuć się wyjątkowo i pięknie wyglądać. Te gwiazdy udowodniły, że wcale nie trzeba wydawać milionów na kreację ślubną, by zniewalać wyglądem.

Śluby gwiazd cieszą się sporym zainteresowaniem wśród fanów. Celebryci wielokrotnie udowodnili, że jeżeli chodzi o kwestię zorganizowania tak ważnego dnia, pieniądze rzadko kiedy odgrywają najważniejszą rolę. Wiele znanych osób wydało fortunę na swój ślub, a ich spektakularne suknie zachwyciły fanów. Jednak nie wszystkie osoby z show-biznesu chciały słono płacić za sukienkę, którą założą tylko raz. Te sławy postawiły na tanią kreację, w której wyglądały równie oszałamiająco. 

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Najtańsze suknie ślubne polskich gwiazd 

Każda panna młoda w tak wyjątkowym dniu chce czuć się jak prawdziwa księżniczka. Wiele sławnych osób za efektowną suknię jest w stanie zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy do ołtarza idą w kreacjach, których cena przyprawia o zawrót głowy.

Lara Gessler 

Lara Gessler jest idealnym przykładem na to, że aby wyglądać jak milion dolarów, wcale nie trzeba tyle wydawać. Córka Magdy Gessler wyznała, że razem z Piotrem Szelągiem spontanicznie zdecydowali się pobrać. Gwiazda do ołtarza poszła w skromnej, ale eleganckiej kreacji. Największym zaskoczeniem jest cena sukienki, za którą Lara zapłaciła 259 złotych.

Najtańsze suknie ślubne polskich gwiazdNajtańsze suknie ślubne polskich gwiazd Fot. Instagram/ lara_gessler

Natalia Niemiec

Uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony" może i nie znalazła miłości w programie, ale po powrocie z gospodarstwa obok niej fani zaczęli widywać tajemniczego mężczyznę. Szybko okazało się, że Natalia jest zakochana. Para nie zwlekała ze ślubem, a Niemiec pochwaliła się kadrami z mężem na Instagramie. Natalia zdecydowała się na suknię o prostym, lejącym dole i koronkowej górze. Ślubna kreacja kosztowała ją 779 złotych.

Najtańsze suknie ślubne polskich gwiazdNajtańsze suknie ślubne polskich gwiazd Fot. Instagram/ natalia_duchalska

Marta Kaczyńska 

Marta Kaczyńska trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. W 2018 roku wzięła ślub cywilny z Piotrem Zielińskim. Ceremonia odbyła się 28 lipca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie. Marta była wówczas w zaawansowanej ciąży. Wybrała asymetryczną kreację z dekoltem w serek, która kosztowała 429 złotych. 

Najtańsze suknie ślubne polskich gwiazdNajtańsze suknie ślubne polskich gwiazd Fot. East News

Jak widać te gwiazdy w tanich sukienkach prezentowały się jak milion dolarów. Która z nich podoba wam się najbardziej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.