Cleo rozpuściła włosy przed występem w "Tańcu z Gwiazdami". Pozuje w prześwitującej bluzce. Fani: Coraz odważniej

11 października Cleo wystąpiła gościnnie w "Tańcu z Gwiazdami". Choć na parkiecie śpiewała w charakterystycznym dla siebie długim kucu, wcześniej pokazała, jak jej włosy wyglądają bez doczepów.

Kiedy Cleo pojawiła się w 2011 roku na castingu w "X Factorze" i została skrytykowana przez jurorów, nikt nie wróżył jej muzycznej kariery. Rzeczywistość okazała się jednak dla niej łaskawa, poznała Donatana i stała się jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Grono jej fanów stale się powiększa, nie dziwi więc, że Joanna Klepko (tak naprawdę nazywa się gwiazda) publikuje wiele treści w social mediach. Ostatnio coraz częściej pokazuje się z rozpuszczonymi włosami. Internauci bardzo lubię Cleo w takiej wersji.

Zobacz wideo Cleo bardzo rzadko rozpuszcza włosy. W końcu wyjaśniła, dlaczego. Ma doczepy

Cleo rozpuściła włosy przed udziałem występem w "Tańcu z Gwiazdami". Fani w euforii: Naturalna i taka śliczna

Cleo zaśpiewała nowy singiel w ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na scenie prezentowała się w krótkiej sukience oraz długich falach, spiętych w kuc. Zanim jednak oddała się w ręce specjalistów, pokazała, jak jej fryzura wygląda w naturalnej wersji.

Kolejny dzień pełen przygód! - ekscytowała się artystka, zapraszając fanów, by oglądali jej występ w "Tańcu z Gwiazdami".

Chcesz dowiedzieć się, jak dbać o włosy jesienią? Dowiesz się, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

 

Jak można było się spodziewać, internauci nie zawiedli i komplementowali Klepko.

Pięknie wyglądasz.
Zniewalająca jak zawsze.
Cleo, coraz odważniej!

Na InstaStories mogliśmy zobaczyć więcej ujęć Cleo z rozpuszczonymi włosami. Artystka zapozowała ponadto z fryzjerką z salonu, w którym bywa najczęściej. Z powyższego wideo dowiecie się ponadto, jak gwiazda dba o włosy. W rozmowie z naszym reporterem dała kiedyś do zrozumienia, że zdaje sobie sprawę, że jej fryzura często komentowana jest przez fanów, jednak zdecydowanie lepiej czuje się w kucu.

Więcej o: