"Love Island". Widzowie wciąż nie mogą pogodzić się, że Ola i Dawid opuścili program. Liczyli na inną parę

W ostatnim odcinku "Love Island" z programem pożegnali się Ola i Dawid. Choć to głosy widzów zadecydowały o ich odpadnięciu, media społecznościowe show wskazują na spore niezadowolenie fanów produkcji.

Finał programu "Love Island" produkcji Polsatu zbliża się wielkimi krokami. Przed widzami wiele emocji związanych z eliminacją kolejnych uczestników i wyłonieniem finałowej trójki. Na razie nie wszystko idzie zgodnie z myślą obserwatorów show. Z odcinka na odcinek odpadają nie te osoby, których widzowie chcieliby widzieć poza programem. W ostatnim odcinku z "Love Island" pożegnali się Ola i Dawid. Choć para odpadła przez decyzję widzów, którzy głosowali za pośrednictwem aplikacji, komentarze w mediach społecznościowych wskazują na zupełnie inne nastroje fanów show.

Zobacz wideo Uczestniczki "Love Island" powiększyły biust

"Love Island". Widzowie komentują odpadnięcie Oli i Dawida.

Pod postami na mediach społecznościowych "Love Island" aż roi się od niezadowolonych widzów. W komentarzach czytamy, że zarówno Ola, jak i Dawid wnosili dużo od siebie do programu. Nie brakuje też głosów uderzających w Paulinę i Andrzeja.

Ola wzbudzała dużo emocji, ale dało się ją lubić. Dzięki niej sporo się działo i można było się trochę pośmiać. Dawid też okazał się pozytywnym gościem i zyskiwał z każdym odcinkiem. Będzie ich brakowało w tych ostatnich odcinkach.
Ale żal. Oni chociaż byli zabawni. Co niby ta Paulina i Andrzej wnoszą do programu?
 

Po odejściu z programu para udzieliła wywiadu Karolinie Gilon, od której dowiedzieli się, jak jest odbierana przez widzów show. Jak skomentowała Ola:

Po prostu staram się być taka, jaka jestem, ale wiem, że dla niektórych czasami jestem mega zabawna, mega śmieszna, czasami pocieszna. No cóż, tak to wyszło.

Para zapewniła również, że będzie próbować rozwijać swoją relację po opuszczeniu "Love Island".

Na pewno będą próby. Na pewno będzie nas dużo, będzie dużo śmiechu, dużo energii, dużo zabawy.

Kibicujecie im?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.