"Love Island". Oburzeni widzowie pytają produkcję o Paulinę. "Czemu pchacie ją na siłę?"

Za nami kolejny odcinek "Love Island". Tym razem z show musieli pożegnać się Ola i Dawid. Większość widzów twierdzi jednak, że to nie oni powinni znaleźć się poza wyspą, a Paulina z Andrzejem.

Finał programu "Love Island" produkcji Polsatu zbliża się wielkimi krokami. Przed widzami wiele emocji związanych z eliminacją kolejnych uczestników i wyłonieniem finałowej trójki. Na razie nie wszystko idzie jednak zgodnie z myślą obserwatorów show. Z odcinka na odcinek odpadają nie te osoby, których widzowie chcieliby widzieć poza programem. Wielu z nich w szczególności zastanawia się, co na rajskiej wyspie wciąż robi Paulina.

Zobacz wideo "Love Island". Pocałunek Pauliny i Andrzeja

"Love Island". Widzowie mają dość Pauliny

W 33. odcinku programu luksusową willę musieli opuścić Ola i Dawid. W komentarzach pod wywiadem z parą na Instagramie aż zawrzało od niezadowolonych widzów. Większość z nich twierdzi, że to Paulina powinna już dawno pożegnać się z programem. Część obserwatorów zarzuca także produkcji, że "na siłę" chce przepchnąć Paulinę i Andrzeja do finału.

Czemu pchacie Paulinkę na siłę do finału wbrew oczywistej woli widzów? Po co?
Czemu pchacie Paulinę z Andrzejem do finału, skoro widzowie ich nie cierpią, a zwłaszcza Pauliny? Nie czytacie komentarzy czy udajecie, że jest fajnie ?
Wcale nikt nie widzi tych manipulacji w głosowaniu, byle przepchnąć Paulinę i Andrzeja... Słabe to.

W kolejnym odcinku to "wyspiątka" wyeliminują jedną z par, dzięki czemu poznamy finałową trójkę. O zwycięstwie zadecydują widzowie poprzez głosowanie dostępne w aplikacji. Obecnie o wejście do finału walczą cztery pary: Magda i Wiktor, Aleksandra i Adrian, Paulina i Andrzej, Alex i Jurek.

Kolejny odcinek "Love Island" zostanie wyemitowany w czwartek 7 października o godz. 22.10 na antenie Polsatu. Komu kibicujecie najbardziej? Zgadzacie się z komentarzami, że to Paulina powinna opuścić produkcję?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.