"Milionerzy". "Kto i gdzie zobaczy: Kominy Amoku, Warszawskie Kaskady, Błotne Łaźnie...". Pytanie przerosło uczestnika

Kominy Amoku, Warszawskie Kaskady, Błotne Łaźnie, Syfon Dziadka oraz Galeria Krokodyla to skalne formacje czy może zanurzone na dnie Bałtyku wraki? Z pytaniem o nie musiał zmierzyć się gracz "Milionerów".

W 475 odcinku "Milionerów" grę kontynuował młody prawnik Jędrzej Siarkowski. W poprzednim odcinku świetnie sobie poradził z początkowymi pytaniami zadanymi przez Huberta Urbańskiego. Jak spisał się w poniedziałek?

Zobacz wideo Przedpremierowy fragment "Mam talent!"

Milionerzy "Milionerzy". Uczestnik wygrał milion złotych! "To jest pytanie z podstawówki"

"Milionerzy". Kto i gdzie zobaczy: Kominy Amoku, Warszawskie Kaskady, Błotne Łaźnie, Syfon Dziadka oraz Galerię Krokodyla?

Na początku gry uczestnik "Milionerów" rozwiązał kilka dość prostych dla niego zadań. Hubert Urbański spytał go o to, kto może wystąpić na audiencji przed papieżem w białym stroju o fakty z wojny secesyjnej oraz o czasoprzestrzeń Einsterina. Pytanie, które sprawiło Jędrzejowi najwięcej kłopotu dotyczyło, jak się okazuje geologii.

Kto i gdzie zobaczy: Kominy Amoku, Warszawskie Kaskady, Błotne Łaźnie, Syfon Dziadka oraz Galerię Krokodyla

  • A. paralotniarz nad  Mazurami
  • B. leśnik w Borach Tucholskich
  • C. grotołaz w Jaskini Śnieżnej
  • D. nurek na dnie Bałtyku

Gracz poprosił o koło ratunkowe pól na pół. Zaznaczył odpowiedź C stawiając na grotołaza. To był strzał w dziesiątkę. 

'Milionerzy' "Milionerzy". Po progu gwarantowanym pojawiły się problemy. Pani Natalia nie chciała koła i to był błąd

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o Kominy Amoku, Warszawskie Kaskady, Błotne Łaźnie, Syfon Dziadka oraz Galerię Krokodyla

Wymienione w pytaniu dość zagadkowe nazwy, to formacje skalne, które występują w Jaskini Śnieżnej,

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W poprzednim odcinku "Milionerów" uczestnik odpowiadał na pytanie o ubranie książkowego Plastusia. Ale jednymi z ciekawszych pytań w jesiennej edycji show byłe te zadane graczowi, który zdobył upragniony milion. Musiał on zmierzyć się z wiedzą na temat choroby pasożytniczej o nazwie telazjoza oraz znać powiedzenie Alberta Einsteina. Pytanie warte milion złotych dotyczyło daty rozpoczęcia drugiego tysiąclecia.

W jednym z ostatnich odcinków inny gracz miał wykazać się wiedzą ekonomiczną. Odpowiadał na pytanie: kto składa zeznanie podatkowe na druk PIT-19A? Niestety nie podołał temu zadaniu.

Więcej o: