"Taniec z Gwiazdami". Piotr Mróz zdradził, z kim będzie hulał na parkiecie. Już raz wygrała show

Przystojny aspirant Jakub Roguz z "Gliniarzy", czyli Piotr Mróz, poinformował na Instagramie, kto będzie mu towarzyszył w rywalizacji o Kryształową Kulę.

Jesienią na ekrany telewizorów powróci "Taniec z Gwiazdami". Polsat co kilka dni odkrywa kolejne karty i podaje informacje o tym, jak będą wyglądały pary. Piotr Mróz, aktor znany z "Gliniarzy", "Barw szczęścia" czy "M jak miłość", również już zdradził, kto pomoże mu nauczyć się tańczyć. Trenerka już kilka razy wystąpiła w programie, raz nawet udało jej się zwyciężyć. 

Zobacz wideo Kajra w „Tańcu z Gwiazdami". Chce wystąpić w parze z kobietą!

"Taniec z Gwiazdami". Z kim zatańczy Piotr Mróz?

Znamy już partnerów kilku gwiazd, które zatańczą w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wiadomo, z kim w duecie o Kryształową Kulę powalczą: Oliwią Bieniuk, Izą Małysz i Kingą Sawczuk. Teraz przyszła pora, by zdradzić, z kim parę stworzy Piotr Mróz - naszym skromnym zdaniem czarny koń tej edycji, który zręcznie poruszał się na spocie promocyjnym. Aktor wyglądał tak, jakby na parkiecie czuł totalny luz. A tu już sporo, mając na uwadze, że to dopiero początek treningów. Kolejnych kroków nauczy go tancerka reprezentująca najwyższą klasę "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

 

Hanna Żudziewicz, bo o niej mowa, w 2014 roku zadebiutowała jako trenerka w "Tańcu z Gwiazdami". Jej partnerami byli: Mateusz Banasiuk, Robert Wabich (z nim wygrała program), Robert Koszucki, Marcin Najman, Izuagbe Ugonoh, Adam Małczyk oraz Sylwester Wilk. Teraz przyszła pora na Piotra Mroza. Jak ta dwójka poradzi sobie na parkiecie? Przekonamy się już jesienią. Kibicujecie im?

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Kinga Sawczuk już gotowa na parkiet. W pomarańczowej kreacji wywija przed obiektywem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.