"Taniec z Gwiazdami". Kinga Sawczuk już gotowa na parkiet. W pomarańczowej kreacji wywija przed obiektywem

Kinga Sawczuk wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Podczas sesji zdjęciowej do programu odważnie zatańczyła przed obiektywem.

Jesienna edycja "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się wyjątkowo za sprawą ciekawych uczestników. Na parkiecie zobaczymy między innymi Kingę Sawczuk, influencerkę, która ma spore grono fanów w sieci.

Zobacz wideo Co śmieszy, a co jara Kingę Sawczuk? [Lista Plotka]

George Clooney, AmalAmal Clooney jest w ciąży? Na najnowszych zdjęciach widać brzuch

"Taniec z Gwiazdami". Kinga Sawczuk tańczy przed obiektywem

Kinga Sawczuk wzięła udział w sesji zdjęciowej do jesiennego show. Pochwaliła się zdjęciami w kreacji do tańców latynoamerykańskich. Influencerka w dość skąpym stroju w kolorze brzoskwini zatańczyła przed obiektywem. Ciekawe, jak poradzi sobie w programie.

 

Uczestnicy najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" już przygotowują się do programu. Wielu z nich chwali się na Instagramie sesjami zdjęciowymi do show. Widzieliśmy już Sylwię Bombę w odważnej stylizacji czy Oliwię Bieniuk w charakteryzatorni.

Przypomnijmy, że już jesienią w Polsacie w walce o Kryształową Kulę zmierzą się:

Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Adam ZdrójkowskiPamiętacie Kacperka z "Rodzinki.pl"? Pawłowski ma 17 lat bardzo się zmienił

W fotelu jurora zobaczymy Andrzeja Piasecznego, który będzie oceniał taneczne umiejętności uczestników wraz z Andrzejem Grabowskim, Michałem Malitowskim i Iwoną Pawlović.

Więcej o: