Ci aktorzy w serialach grają twardzieli, a jacy są w prawdziwym życiu? Sprawdziliśmy! Niektórzy na pewno Was zaskoczą

Choć w pracy muszą prężyć muskuły i stroić groźne miny, w życiu prywatnym trudno ich nie polubić. Kim są bohaterzy paradokumentalnych seriali kryminalnych?
Tomasz Skrzypniak Tomasz Skrzypniak instagram.com/tomaszskrzypniak

Krystian Górski z serialu "Gliniarze"

Tomasz Skrzypniak ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralnę we Wrocławiu. Obecnie wciela się w postać starszego aspiranta Krystiana Górskiego w serialu "Gliniarze", który jest emitowany na antenie Polsatu. Na małym ekranie możemy zobaczyć Skrzypniaka w akcji. Jako analityk wyszkolony w USA świetnie radzi sobie w trudnych przypadkach. Cechuje go dociekliwośći profesjonalizm, choć bywa impulsywny.

Jak można wnioskować z jego profilu na Instagramie, Tomasz Skrzypniak nie ma wiele wspólnego z odgrywaną przez siebie poostacią. Do zdjęć pozuje z zabawnymi minami, zakłada kolorowe urodzinowe czapeczki i przytula zwierzątka - między innymi swojego kota, którego nazywa pieszczotliwie "Mikusią".

Piotr Mróz Piotr Mróz instagram.com/piotrmroz1988

Kuba Roguz z serialu "Gliniarze"

Piotr Mróz skończył Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich przy Polskim Ośrodku "ASSISTEJ" w Warszawie. Serialowy Kuba Roguz jest starszym aspirantem, który często w pracy stosuje siłowe rozwiązania. Kiedyś z tego powodu został wydalony z trójmiejskiego CBŚ.

Prywatnie Piotr jest zgoła inny od bohatera, którego gra w serialu "Gliniarze". Przystojny aktor w prawdziwym życiu jest romantykiem - uwielbia piesze wycieczki i zachody słońca, ale tylko w towarzystwie swojej pięknej partnerki, którą chwali się przy każdej okazji!

Wojciech Sukiennik Wojciech Sukiennik instagram.com/wojciech_sukiennik

Krzysztof Zapała z serialu "Policjantki i policjanci"

Wojciech Sukiennik w serialu "Policjantki i policjanci" od 2014 roku wciela się w postać sierżanta Krzysztofa Zapały. Rola wymaga od niego niejednokrotnej demonstracji siły. Odgrywany przez niego bohater często wdaje się w bójki - oczywiście jedynie w słusznej sprawie - a także bierze udział w strzelaninach. Podczas jednej z nich ucierpiał. Jednak nawet wtedy nie okazał słabości.

A jaki jest prywatnie? W prawdziwym życiu Wojciech jest niepoprawnym romantykiem, miłośnikiem czworonogów i podróży. Na jego profilu na Instagramie znajdziemy fotografie z ukochaną w towarzystwie psów, a także zdjęcia z dalekich wyjazdów.

Paweł Monsiel Paweł Monsiel instagram.com/pawelmonsiel_official

Szymon Zieliński z serialu "Policjantki i policjanci"

Paweł Monsiel w serialu "Policjantki i policjanci" gra młodszego aspiranta Szymona Zielińskiego, który nie należy do najgrzeczniejszych policjantów. W jednym z odcinków szantażował domniemanego zabójcę swojej matki, w innym wpada w pułapkę i zostaje zatrzymany przez antyterrorystów, a nawet... trafia do aresztu.

Prywatnie jest opiekunem uroczego czworonoga i romantycznym fanem swojej partnerki, o której pisze tak pięknie, że koleżanki mogą jej zazdrościć.

Arkadiusz Krygier Arkadiusz Krygier instagram.com/arcando1805

Olgierd Mazur z "Gliniarzy"

Arkadiusz Krygier czyli serialowy aspirant sztabowy Olgierd Mazur to doświadczonny śledzczy, który w pracy kieruje się głównie intuicją. Jest nieustępliwy i bywa bezwględny dla bandytów. Czy w życiu prywatnym jest podobny do swojej postaci? Otóż nie. Aktor jest wyjątkowo ciepłą i rodzinną osobą. Na swoim profilu na Instagramie publikuje głównie zdjęcia z rodzinnych wypadów i relacjonuje czas, który spędza z dziećmi. Miłość do żony ma wypisaną na twarzy. Szczęściara!

Michał Waleszczyński Michał Waleszczyński instagram.com/michalwaleszczynski

Michał "Diablo" Warłak

Michał Waleszczyński występuje w serialu "Septagon" emitowanym na antenie TV4, gdzie gra detektywa Michała "Diablo" Warłaka. Choć w serialu musi być twardy, w życiu prywatnym pozwala sobie na odrobinę więcej luzu: gra w gry komputerowe i planszowe, opiekuje się kotkiem oraz spędza czas ze swoją dziewczyną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.