"Power Couple". Jedna z par ma już miejsce w finale. Agata Rubik przesadziła, produkcja musiała interweniować

"Power Couple" zbliża się ku finałowi. Rywalizacja między uczestnikami robi się więc zaciekła. Co wydarzyło się w dziewiątym odcinku show?

"Power Couple" pozostały już tylko cztery pary: Piotr Rubik z Agatą Rubik, Piotr Gruszka z Aleksandrą Gruszką, Tomasz Torres z Pauliną Łabą-Torres oraz Katarzyna Pakosińska z Iraklim Basilashvili. Uczestnicy odczuwają już coraz większe emocje, chociaż starają się też czerpać jak najwięcej przyjemności ze zleconych im zadań. W dziewiątym odcinku nerwy puściły nieco Piotrowi Rubikowi i Agacie Rubik. Dyrygent zdradził też, co zawdzięcza żonie. 

'Power Couple'"Power Couple". Piotr Rubik zawdzięcza żonie wiele w kwestii finansów

Zobacz wideo "Power Couple". Agata Rubik mówi o swoich domowych obowiązkach: Piorę, prasuje

"Power Couple". Jak dobrze znasz swoją żonę?

Jedna z par miała szansę trafić już teraz do finału. Podczas ostatniego zadania rywalizacja była więc zacięta, a konkurencja trudna. Mężczyźni zostali umieszczeni w dźwiękoszczelnych kabinach. Każdy z nich miał odczytać z ruchu warg, co mówią ich partnerki. Oprócz tego mężczyźni musieli dokończyć zdanie, które już wcześniej wypowiedziały ich ukochane. Torresowie szli jak burza. Rubikowie również.

Przepraszam cię, że czasem jestem wredną małpą - musiał powtórzył kompozytor. 
Nigdy nie przeprosiłam Piotra, że jestem wredną małpą - tłumaczyła później była modelka. 
Na szczęście często nie jest - uspokajał kompozytor. 

Dużo gorzej poszło Piotrowi Gruszce i jego żonie oraz Katarzynie Pakosińskiej i jej ukochanemu. Na tym jednak nie koniec, bo mogli zdobyć punkty w kolejnej konkurencji. Żony musiały naprowadzić mężów, by ci podczas rozmowy wypowiedzieli trzy frazy. Oni nie byli świadomi, że wykonują zadanie. Katarzyna Pakosaińska bawiła się znakomicie, tym bardziej, że jej mąż odpowiadał jej po gruzińsku. Agata Rubik natomiast tak bardzo próbowała naprowadzać męża, że przesadziła i produkcja musiała interweniować, gdy użyła słowa zbyt podobnego do tego, które miał wypowiedzieć kompozytor. W ten sposób małżonkowie nie zaliczali zadania i stracili 17 tysięcy złotych.  

"Power Couple". Kto awansowała do finału?

W dziewiątym odcinku ostatecznie najwięcej pieniędzy zdobyli Tomasz Torres z Pauliną Łabą-Torres. 

Zdajemy sobie sprawę, że Rubikowie są naszą największą konkurencją - powiedział Tomasz Torres.

Nie wiedzieli jednak, że Agata i Piotr Rubik stracili większość punktów. Ostatecznie jednak to muzyk zespołu Afromental i jego żona mają gwarantowane miejsce w finale.  

'Power Couple'"Power Couple". Rubikowi się wyrwało: Ty patrzyłaś na jakieś bara bara

Więcej o: