"Power Couple". Ewa Kasprzyk wystraszyła Janusza Chabiora. Chodziło o zachowanie jego żony. "Nie wiem, co się dzieje z Agatą"

"Power Couple". Co stanie się z Agatą Wątróbską, żoną Janusza Chabiora? Mamy dla was przedpremierowy fragment programu.

TVN ruszył z nowym formatem - "Power Couple". W show, w którym gwiazdy odkrywają przed widzami tajemnice związków, wzięli udział: Ewa Kasprzyk z Michałem Kozerawskim, Piotr Rubik z Agatą Rubik, Piotr Gruszka z Aleksandrą Gruszką, Hubert Gromadzki z Magdaleną Nędzą, Janusz Chabior z Agatą Wątróbską, Tomasz Torres z Pauliną Łabą-Torres oraz Katarzyna Pakosińska z Iraklim Basilashvili. 

Widzowie w tamtym tygodniu zobaczyli pierwszy odcinek programu. Na koniec produkcja zaserwowała im fragmenty przyszłego odcinka. W krótkiej migawce mogli zobaczyć, że Ewa Kasprzyk wystraszy Janusza Chabiora, sugerując, że coś złego dzieje się z jego żoną. O co chodziło? Zobaczcie sami, mamy dla was przedpremierowy fragment produkcji, który wszystko wyjaśnia. 

"Power Couple". Janusz Chabior martwi się o żonę

Janusz Chabior i Agata Wątróbska już po pierwszym odcinku programu "Power Couple" podbili serca widzów. Małżonkowie świetnie bawią się w programie, żartują i okazują sobie dużo czułości. Nie przejmują się zupełnie, że przegrywają kolejne konkurencje, a przez to mogą pożegnać się z formatem.

W drugim odcinku scenarzyści zasugerowali jednak, że coś złego ma dziać się z Agatą Wątróbską. Z taką informacją do pokoju Janusza Chabiora przyjdzie Ewa Kasprzyk. 

Janusz, słuchaj, ja nie wiem co się dzieje z Agatą - zaczęła Kasprzyk, a później dodała: Chodź zobacz, może ty to znasz? 

Chabior wyjdzie z Kasprzyk przed willę, by szukać żony.

Agata! - krzyczała aktorka.
Była tu przed chwilą. Ja ją zobaczyłam, jak wychodziłam od siebie z pokoju. Patrzę, ona ze swojego wychodzi, zbiega z góry. Krzyczę: Agata, Agata - relacjonowała Kasprzyk. 

Na twarzy Janusza Chabiora pojawiło się zmartwienie. Tymczasem okazało się, że cała sytuacja była w całości zaplanowana. Uczestnicy, w tym żona aktora, chcieli uczcić jego urodziny i zrobić mu przyjęcie niespodziankę. Udało się? Zobaczcie sami na nagraniu poniżej. 

Zobacz wideo
Więcej o: