Janusz Chabior wspomina pierwszą randkę z żoną. "Połączył nas łosoś". Jej podobało się coś innego [PLOTEK EXCLUSIVE]

Janusz Chabior i Agata Wątróbska wystąpili w nowym show "Power Couple". Na konferencji prasowej aktorska para opowiedziała o swojej pierwszej randce.

Związek Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej był swego czasu w mediach szeroko komentowany. Wszystko za sprawą różnicy wieku między nimi (18 lat). Mimo plotek i uszczypliwych uwag pobrali się i dziś są szczęśliwym małżeństwem, które postanowiło sprawdzić się w nowym show TVN-u, "Power Couple". Aktorska para bardzo otworzyła się przed kamerami, a w rozmowie z naszym reporterem opowiedziała o pierwszej randce.

Zobacz wideo

Janusz Chabior wspomina pierwszą randkę z Agatą Wątróbską. "Połączył nas łosoś"

Janusz Chabior i Agata Wątróbska poznali się wiele lat temu, jednak dopiero dwa lata temu coś między nimi zaiskrzyło. Postanowili pójść na randkę i oboje wyszli z niej bardzo uszczęśliwieni.

Klasycznie rozpoczęliśmy od romantycznego spotkania. Zaprosiłem Agatę do dobrej restauracji. Spotkanie w pięknych okolicznościach. Starałem się błysnąć przed Agatą jako mężczyzna - mówił aktor.
Przyjechał po mnie swoim pięknym, czarnym mustangiem. Wychylił się i powiedział: "mała, jedziemy!" - przerwała nagle Wątróbska.
Włożyłem płaszcz i piękny kapelusz. Jedzenie było bardzo dobre, Agata była w bardzo dobrym humorze, a ja bardzo elokwentny - kontynuował Janusz Chabior. - To było bardzo udana pierwsza randka. Zamówiłem łososia i można powiedzieć, że ten łosoś cudownie nasz połączył.
Przede wszystkim jedzenie było bardzo dobre. Nie płaciłam za siebie, co też miało wpływ (śmiech). Świetnie się bawiliśmy, bo oboje mamy poczucie humoru. Trochę się dowiedzieliśmy o sobie.

Janusz Chabior, Agata WątróbskaKim jest Agata Wątróbska, żona Janusza Chabiora? Od lat robi aktorską karierę

Trzeba przyznać, że zarówno Janusz Chabior, jak i Agata Wątróbska mają niesamowite poczucie humoru. Nie dziwimy się też, że doskonale pamiętają swoją pierwsza randkę. Wygląda na to, że już wtedy doskonale się rozumieli. 

'Power couple'Obejrzeliśmy pierwszy odcinek "Power couple". Życie prywatne gwiazd podane na talerzu

Więcej o: