Super Bowl 2021. O której godzinie wystąpi The Weeknd podczas halftime show?

Przed nami 55. Super Bowl, czyli finał ligi futbolu amerykańskiego. W tym roku w trakcie popularnego "halftime show" wystąpi Kanadyjczyk The Weeknd. Transmisja finału NFL zarówno na TVP Sport, jak i tvp.sport.pl rozpocznie się w niedzielę 7 lutego o 23:35.

Podczas Super Bowl zainteresowanie milionów widzów - oprócz sportu - przyciągają dwie rzeczy: reklamy oraz tzw. "halftime show", czyli koncert gwiazdy w przerwie meczu. W ostatnich latach mogliśmy podziwiać niezapomniane występy w wykonaniu takich gwiazd jak Jennifer Lopez i Shakira, Lady Gaga, Maroon 5 czy Justin Timberlake. W tym roku będzie to The Weeknd.

Zobacz wideo Super Bowl. Klaudia Antos wystąpiła z Jennifer Lopez. Polka pokazała, co działo się za kulisami

Super Bowl 2021. O której wystąpi The Weeknd?

Początek występu The Weeknd jest zależny od tego, o której zakończy się pierwsza połowa finału NFL pomiędzy Kansas City Chiefs oraz Tampa Bay Buccaneers. Można przyjąć, że nastąpi to ok. 90 minut od rozpoczęcia Super Bowl 2021.

  • 23:35 - początek transmisji na TVP Sport
  • 00:30 - początek Super Bowl 2021
  • ok. 2-2:30 - "halftime show" z występem The Weeknd

Według wyliczeń transmisja meczu NFL trwa średnio trochę ponad trzy godziny. W tym samej gry jest... 18 minut. Dlaczego zatem całość trwa tak długo? Wszystko ze względu na częste przerwy w grze oraz  przerwy na reklamy. 

Super Bowl to najchętniej oglądane widowisko telewizyjne w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym za reklamę w trakcie meczu płaci się ogromne pieniądze. Chętnych jednak nie brakuje - w trakcie Super Bowl odtwarzanych jest ponad 50 reklam.

Kim jest The Weeknd?

The Weeknd to pseudonim artystyczny wokalisty, którego prawdziwe imię i nazwisko to Abel Makkonen Tesfaye. Jest on kanadyjskim wokalistą, producentem muzycznym oraz autorem tekstów. Jego debiut muzyczny miał miejsce w 2010 roku na YouTube, gdzie anonimowo publikował swoje utwory. Kanadyjski wokalista stworzył jeden z najpopularniejszych albumów 2020 roku, "After Hours", z takimi hitami jak "Blinding Lights" czy "In Your Eyes". Jego partnerkami były m.in. Bella Hadid oraz Selena Gomez.

The Weeknd w Polsce

Koncert The Weeknd odbędzie się 7 listopada 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Sprzedaż biletów rozpocznie się 8 lutego o godzinie 10 na stronach livenation.pl, ticketmaster.pl oraz theweeknd.com/tour. Klienci banku Citi Handlowy będą mogli skorzystać z przedsprzedaży, która rozpocznie się 5 lutego o 10. Dzień później przedsprzedaż rozpocznie się także na ticketmaster.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.