Bella Hadid i The Weeknd rozstali się! Znamy powód. Wiele par ma z tym problem

Bella Hadid i The Weeknd nie są już parą. To drugie rozstanie modelki i muzyka.

Bella Hadid i The Weeknd zaczęli spotykać się w 2015 roku, kiedy poznali się na festiwalu Coachella. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu i już pod koniec kolejnego roku postanowili ze sobą zerwać. Przez jakiś czas muzyk spotykał się również z Seleną Gomez, ale rozstali się w październiku 2017. Rok później, Bella i Abel, bo tak naprawdę ma na imię muzyk, wrócili do siebie. Jednak jak informują zagraniczne media, para postanowiła zerwać ze sobą po raz drugi.

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się

Pary nie widziano razem już od kilku miesięcy. W końcu zagraniczny portal "E! News" poinformował, że modelka i muzyk ponownie się rozstali. Według anonimowego źródła, Hadid i The Weeknd spędzali ze sobą bardzo mało czasu, ponieważ byli zajęci swoimi sprawami zawodowymi. Bella przygotowuje się właśnie do zbliżających się Tygodni Mody, a Abel pracuje nad nowym materiałem muzycznym i debiutem aktorskim.

Ostatnio dużo się kłócą. Mają nadzieję, że wrócą do siebie w pewnym momencie, ale na razie koncentrują się na sobie i swoich projektach - mówi źródło.

Informator "E! News" dodał również, że oboje mają inne priorytety.

Są teraz w różnych miejscach, fizycznie i mentalnie.

Bella i Abel rozstali się. A pamiętacie inne związki show-biznesu, które są już przeszłością?

Zobacz wideo

KB